40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Filter Fan Mikro Plus (N)

Výrobca: AQUAEL
33973
15.24

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Vnútorný filter FAN je určený na čistenie a prevzdušňovanie vody v akváriách. Vďaka starostlivo vybranej špongii, umiestnenej na perforovanom vretene, je odolná voči nečistotám a nevyžaduje časté čistenie. Plastová ochranná nádoba zastaví hrubšiu kontamináciu, čo zaručuje efektívnu filtráciu vody v akváriu po dlhú dobu.

Vnútorný filter AQUAEL FAN sa ľahko inštaluje a používa. Špeciálne navrhnutá komora filtračného média zabraňuje filtrácii vody do akvária, ako aj odstraňovaniu filtra z akvária napríklad čistením špongie.

Tesná rotorová komora zaručuje tichú prevádzku a vysokú účinnosť pri relatívne nízkej spotrebe energie.

Vnútorný filter AQUAEL FAN MIKRO môže navyše pracovať vo veľmi plytkej vode - od 2 cm hlbokej, vďaka čomu dokonale funguje aj v najmenších akváriách.

Veľmi výhodná, neporovnateľná v iných zariadeniach je schopnosť nastaviť účinnosť vnútorných filtrov FAN bez toho, aby ste museli vkladať ruky do vody. Nad hladinu vody môže byť umiestnená kopula s ergonomickým gombíkom.

Smer výstupu vody je možné nastaviť v rozsahu 75 °

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Záručná lehota:
2 roky
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
250
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.