40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUA NOVA

AQUA NOVA logo

Aqua Nova je poľská spoločnosť, ktorá sa už mnoho rokov zaoberá predajom výrobkov pre zvieratá a špecializuje sa na akvaristiku. Akváriové a jazierkové vybavenie od spoločnosti Aqua Nova sa vyznačuje veľmi dobrým pomerom ceny a kvality. Sortiment tejto značky je veľmi široký a vyhovuje všetkým, od amatérskych akvaristov až po profesionálov.

.
.

Výrobky Aqua Nova

.

Dlhoročné skúsenosti s výrobou produktov pre ryby spôsobili, že v súčasnosti sú produkty Aqua Nova dostupné prakticky vo všetkých európskych krajinách, ako aj v tých vzdialenejších, napríklad v Austrálii a Kanade.
Aqua Nova vytvorila produkty, ktoré sú bezpečné pre životné prostredie. Výrobca má potrebné certifikáty, ktoré potvrdzujú kvalitu výrobkov.

.

Sortiment Aqua Nova

.

V ponuke spoločnosti Aqua Nova sú najvýraznejšie akváriové filtre. Sú vyrobené z najlepších materiálov, sú odolné a veľmi účinné. Vďaka nízkej cene je výrobok dostupný pre každého. Veľkú časť sortimentu tejto značky tvoria aj UV lampy, vlákna a ďalšie prvky a zariadenia na osvetlenie a sterilizáciu zariadení.

V ponuke obchodu Fera.pl nájdete najväčšie hity Aqua Nova, prečítajte si podrobné popisy výrobkov a vyberte si ten najlepší pre vás a vaše akváriové živočíchy!