40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur
-60%

ANIMONDA Carny mäsový koktejl 200 g

Výrobca: ANIMONDA
46195
1.33 (6.65 € / kg)
Navrhnutá cena: 3.35

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Mäso je hlavnou zložkou mačacej stravy, preto je veľmi dôležité poskytovať mačke stravu s jeho dostatočným množstvom. Organizmus mačiek nedokáže dobre spracovať obilniny, čo často vedie k vzniku mnohých potravinových intolerancií. Preto sa pri výrobe krmiva Animonda Carny Adult od použitia obilnín upustilo. Receptúra krmiva neobsahuje ani sóju, keďže i ta má vysoký alergénny potenciál. Zdrojmi bielkovín sú čerstvé živočíšne suroviny ako srdce, pľúca, mäso a pečeň. Tieto kvalitné zdroje obsahujú navyše taurín, ktorý je pre mačky životne dôležitý. Organizmus mačky si ho nedokáže sám vyrobiť v dostatočnom množstve, je preto potrebné ho dodávať kvalitnou stravou. Taurín posilňuje obranyschopnosť organizmu, zrak i srdce. Ovplyvňuje taktiež kvalitu srsti a kože.

Pri výrobe krmiva Animonda Carny Adult neboli použité žiadne konzervačné látky ani farbivá, krmivo je obohatené o dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré mačka k zdravému životu potrebuje.
Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Mačka
Druh:
Krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.2
Produktový rad:
ANIMONDA Carny Mäsový koktail
Výrobca:
ANIMONDA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
11.5
Druh bielkovín:
Hovädzie mäso
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.