40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ANIMONDA Carny hovädzie morčacie a krevety 200g

Výrobca: ANIMONDA
46943
1.08

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Prirodzené krmivo mačiek je zložené hlavne z mäsa. Bylinné zložky sú samostatne ako krmivo nevhodné, pretože mačky neprijímajú všetky dôležité živiny. Kukurica býva často príčinou potravinovej intolerancie a môže byť v mnohých prípadoch veľmi ťažko stráviteľná. Pri tvorení receptúry Animonda Carny Adult sa kompletne upúšťa od obilnín ako aditív v krmive. Animonda Carny neobsahuje sóju, pretože má vysoký alergénny potenciál. Čerstvé chudé mäso, vnútornosti (srdce, pľúca, pečeň) sú cenným zdrojom bielkovín. Vďaka vysoko kvalitným živočíšnym bielkovinám je organizmu dodávaný i prírodný taurín a aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý život mačky. Práve tieto látky neprodukuje organizmus v potrebnom množstve, preto by mali byť získavané z krmiva. Taurín podporuje silný imunitu, zdravú funkciu srdca i zrak. Aminokyseliny prispievajú k zdravej koži, lesklej a hodvábnej srsti.

Receptúra neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky. Krmivo je obohatené o vitamíny a minerály potrebné pre vyváženú a kompletnú stravu.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.2
Produktový rad:
ANIMONDA Carny Hovädzie mäso / morka / krevety
Výrobca:
ANIMONDA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
11.5

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.