40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

8IN1 Maškrta Dental Delights Bone L 1ks

Výrobca: 8IN1
1025
4.66 (38.83 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

16 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

8v1 Delights Pro Dental sú jedinečnou kombináciou prípravku na starostlivosť o zuby, hryzátka a lahodného pamlsku. Obsahujú veľkú porciu chutného kuracieho mäsa zabaleného do tvrdej hovädzej kože. Poskytujú potešenie zo žuvania na dlhý čas a nezanechávajú nevzhľadné zvyšky. Na rozdiel od bežných hryzadiel majú intenzívnu vôňu a mäso vyčnievajúce z okrajov nabáda psa, aby sa čo najrýchlejšie dostal dovnútra. Váš pes bude dychtivo žuť až do posledného sústa.

Vyvážená zmes minerálov pôsobí ako zubná pasta a poskytuje psovi biele zuby a svieži dych. Vďaka patentovanej receptúre sú 8v1 Delights Pro Dental jedinečnou kombináciou hryzátka a pochúťky, ktorá poskytuje vášmu psovi potešenie a stará sa o zdravie a dobrý stav jeho zubov a ďasien. 8v1 Delights Pro Dental L - ideálny pre veľké a extra veľké plemená psov. dodatočná starostlivosť o zuby s minerálmi na čistenie zubov iba 2 % tuku jedinečná a patentovaná pochúťka stará sa o zuby redukuje zubný povlak a zabraňuje tvorbe zubného kameňa uspokojuje prirodzený inštinkt psov dlhodobý pôžitok zo žuvania bez zanechania nevzhľadných zvyškov

Len 2 % tuku bez umelých farbív a zvýrazňovačov chuti

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.12
Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
8IN1

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Hygiena ústnej dutiny

Zloženie

Tuky (%):
2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Výnimočná kosť. Pre tú mrchu bolo veľmi zábavné rozobrať ho na kúsky a zjesť ho do posledného kúska. Určite jej kúpim ďalší ????

*****

Keď sme poštou dostali žuvacie kosti 8v1 Delights Pro Dental, boli sme takmer okamžite pripravení ich otestovať. Našu zvedavosť podnietila otázka, či sme konečne našli žuvacie kosti, ktoré prekonajú silné zuby nášho domáceho maznáčika a poskytnú mu veľa zábavy, čisté zuby a svieži dych!
Kazík netrpezlivo čakal na svoje prekvapenie a myslím, že po ňom naozaj túžil, pretože som mal problém vybrať dobre zapadnutú kosť v obale.Keď sa mi to podarilo a kosť som mal v ruke, videl som v Kazíkovom oku záblesk a veľmi usilovne pracujúci nos nasmerovaný k žuvaciemu prekvapeniu.Stlačením zátky kosť čiastočne zmizla v papuli žuvacieho pohlcovača.Bolo zrejmé, že začína platiť naučená metóda, t. j. hodiť kosť na "zadné", jedno chrumkanie a....čo sa v tej chvíli stalo?Kazik mal veľké oči z prekvapenia, že po zovretí čeľustí má kosť stále všetky časti na svojom mieste a úplne mu vypadla z úst na zem.Začalo skúmanie kosti 8v1 Delights Pro Dental všetkými možnými spôsobmi: okusovanie, olizovanie, opätovné hádzanie na zadné a predné zuby.....V jednom momente som mala dojem, že Kazik otočil hlavu spôsobom urážania kosti, ktorá podľa neho mala byť už dávno v žalúdku :) Po krátkej chvíli sa vrátil k zneužívaniu svojho pamlsku, ale bolo to úplne iné ako zvyčajne :) Trvalo mu to dobrých 15 minút a potom sa mu podarilo odhryznúť prvé "koleno", ale tým to neskončilo: obal si s veľkou radosťou hodil do úst ako zubnú kefku, ktorou si drhne zuby a kým sa dostal do žalúdka, trvalo to ďalších pár minút :) Pri ostatných kostiach bol vzor rovnaký, ako som opísal vyššie.
Aby som to zhrnula :D Žuvacie kosti 8v1 Delights Pro Dental sú vynikajúcou hračkou na čistenie zubov pre psov s temperamentom, ako má Kazík. Žuvacia kosť sa pre neho stala "tvrdým súperom", ktorý ho povzbudzoval k hre a žuvaniu viac ako hodinu, čo sa mu pri predchádzajúcich podobných kostiach, ktoré boli pre neho príliš slabé, nestalo. Žuvacie kosti 8v1 Delights Pro Dental vrelo ODPORÚČAM každému majiteľovi, ktorý svojmu psovi dopraje tie najlepšie a najúčinnejšie produkty, aké sú v súčasnosti na trhu k dispozícii:)

*****

Rezali sme a pani pílala drevo, super psy boli tak zaneprázdnení, že si nevšímali ani mačky

*****

Bola to veľká láska na prvý pohľad, škoda, že taká krátka :)
Kosť bola doručená, ale schoval som ju do skrine, pretože som ju chcel odfotiť, ale vybila sa mi batéria v telefóne.
Prekvapilo ma, keď som videl Boriska s kosťou v ústach, a zistil som, že môj nezbedník dokáže sám otvoriť skrinku.
Je dosť vyberavý, v poslednom čase sa tak veľmi modlil za kosť z rias, že som mu chcela pomôcť :)
Tento sa mu veľmi páčil, balík už menej :) Ďakujem

*****

Boguś vďaka za polhodinu dobrej zábavy:) V každodennom živote je dosť vyberavý na frisbee, ale kocku na žuvanie si okamžite zamiloval:) Sme na ÁNO!

*****

Ďakujem za kocku ????Zana sa nevedela dočkať, kedy ju rozbalí ????teraz sedí a papá a doma má chvíľu pokoj, lebo jej to chvíľu trvá????kocka je skvelá a stará sa o jej zuby ????

*****

Daisy so svojou kockou. Kocka od 8v1 bola hitom. Daisy bola šťastná a s chuťou sa najedla. Trvalo jej hodnú chvíľu, kým kosť prehrýzla, a muselo sa jej páčiť, ako vŕzga a žblnká. Delights Pro Dental je nielen chutný snack, ale aj žuvací prostriedok, ktorý pomáha starať sa o zuby vášho psa.

*****

Dnes sme otestovali aj kocku 8v1, hoci prišla v jednom kuse, rozdelila som ju na tri časti, pretože mám tri milované kožušiny, ktoré netrpezlivo čakali na pochúťku, kocka v okamihu zmizla, pretože sa im veľmi páčila ???? Ďakujem v mene Meri, Siriusa a Luny Váš výrobok môžem odporučiť, pretože sa jedol s chuťou a nemal špecifický zápach ako niektoré iné a hlavne ovčiakom nekrvácali ďasná, ako sa to stáva po iných pochúťkach.

*****

Keira je nadšená! Kosť jej výnimočne chutila. Ťažko ste ju mohli odfotiť, hľadala ústup ;) Pes je spokojný, zuby sú čisté. Perfektné.

*****

Jedna nám nestačí????????????Dakujeme, že kocka bola zjedená za 5 minút, musela byť vynikajúcaaaaa ????
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.