40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

8in1 Maškrta Delights Rings 3ks

Výrobca: 8IN1
1020
5.58

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Žuvacie disky 8v1 Delights sú jedinečnou kombináciou výrobku na starostlivosť o zuby, žuvacieho sústa a chutného občerstvenia. Vďaka veľkému množstvu chutného kuracieho mäsa zabaleného do kvalitnej tvrdej hovädzej kože zaručujú krúžky 8v1 Delights dlhotrvajúci pôžitok zo žuvania a nezanechávajú nepríjemné zvyšky. Na rozdiel od bežných hryzadiel majú intenzívnu vôňu a kúsky mäsa vyčnievajúce na okrajoch nabádajú psa, aby sa čo najrýchlejšie dostal dovnútra. Týmto spôsobom sa žutie stáva ešte pútavejším a pes zostáva zaujatý až do posledného sústa. Vďaka jedinečnej patentovanej receptúre 8v1 Delights, ktorá kombinuje snack a žuvacie kosti, je váš pes spokojný a jeho zuby a ďasná sú výrazne zdravšie. Žuvačky Delights Rings sú ideálne pre psy stredných a veľkých plemien. * Kuracie mäso zabalené vo vysokokvalitnej hovädzej koži - dokonalá kombinácia hryzenia, pochúťky a dentálnej starostlivosti. * priaznivo pôsobia na stav zubov a ďasien. * Uspokojenie prirodzenej potreby žuť. * Poskytujú dlhotrvajúci pôžitok zo žuvania a nezanechávajú nepríjemné zvyšky. * K dispozícii v rôznych veľkostiach podľa veľkosti psa. * Iba 2 % tuku. Balenie: 3 kusy ( 3 x 73 g)
Otázky a odpovede (FAQ)
Kraj pochodzenia:
Tetra, Niemcy

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.219
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
8IN1

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Hygiena ústnej dutiny

Zloženie

Tuky (%):
2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.