40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Whiskas Mäsová kapsička v omáčke 12x0.1Kg x4

Výrobca: WHISKAS
35448
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

19 Recenzia 4.8 z 5

*****

89%

****

5%

***

5%

**

0%

*

0%

94%

Recommend

94% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

WHISKAS® 1+ Traditional Flavors in Sauce je sada starostlivo pripravených, kompletných a vyvážených mokrých krmív, vyvinutých s ohľadom na dospelé mačky. Je to kapsička so 4 rôznymi príchuťami: Kuracie, Hovädzie, Jahňacie a Hydinové. Vaša mačka ochutná šťavnaté, mäsité kúsky obklopené chutnou omáčkou - ich veľkosť sme vybrali špeciálne pre potreby vášho domáceho maznáčika. Na vývoji receptúry a zloženia WHISKAS® 1+ Traditional Flavors in Sauce sa podieľali skúsení výživoví špecialisti a veterinári z inštitútu WALTHAM a pri príprave jedla používame suroviny najvyššej kvality. Vďaka nim bude chuť nášho jedla dávať vášmu miláčikovi veľa potešenia. WHISKAS® 1+ Traditional Flavors in Sauce sú tiež nutričné hodnoty, ktoré pomáhajú udržať vašu mačku v dokonalom zdraví. Toto krmivo je kompletné krmivo určené pre mačky staršie ako 1 rok.

Výhody kŕmenia vašej mačky WHISKAS® Adult Traditional:

• Kompletné a vyvážené

Kompletné a vyvážené krmivo pre udržanie vitality a výkonnosti mačky.

• Zdravý močový systém

Vyvážená hladina minerálov podporuje zdravie močového ústrojenstva.

• Zdravá koža a srsť

Minerály (vrátane zinku) pomáhajú udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť.

• Bez umelých prísad:

Neobsahuje umelé farbivá, príchute a konzervačné látky.

Zloženie: obsah tuku: 4,5; anorganická látka: 2; hrubá vláknina: 0,3; vlhkosť: 82. Aditíva / 1kg: Aditíva

S kuracím mäsom - zložky: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (38%, z toho 94% prírodného pôvodu *, z toho 4% kuracie), obilniny, minerálne látky (0,5%), oleje a tuky (vrátane 0,1% slnečnicového oleja), cukry.

S hovädzím mäsom - zložky: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (38%, z toho 94% prírodného pôvodu*, z toho 4% hovädzie), obilniny, minerálne látky (0,5%), oleje a tuky (z toho 0,1% slnečnicový olej), cukry.

S jahňacinou - zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (38%, z toho 94% prírodného pôvodu *, z toho 4% jahňacie), obilniny, minerálne látky (0,5%), oleje a tuky (z toho 0,1% slnečnicový olej), cukry.

S hydinou - zložky: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (38 %, z toho 94 % prírodného pôvodu *, z toho 4 % hydina), obilniny, minerálne látky (0,5 %), oleje a tuky (z toho 0,1 % slnečnicový olej), cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín B1: 29,4 mg, Vitamín D3: 250 IU, Vitamín E: 19,6 mg, Síran meďnatý pentahydrát: 1,3 mg, Jodičnan vápenatý bezvodý: 0,25 mg, Síran železitý monohydrát: 12,6 mg, Síran manganatý: Monohydrát zinočnatý 2,5 mg Monohydrát síranu: 20,2 mg.

Výhrevnosť: 76 kcal / 100 g

Analytické zložky (%):

Hrubý proteín 8; obsah tuku: 4,7; anorganická látka: 1,7; hrubá vláknina: 0,3; hrubá vlhkosť: 84; vápnik: 0,29; fosfor: 0,2

Spôsob kŕmenia:

Odporúčané denné množstvo krmiva.

Odporúčame kŕmiť mokrým aj suchým krmivom WHISKAS®. Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 2 vrecúška mokrého krmiva a 15 g suchého krmiva na deň, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 2 a pol vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva na deň a mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3 vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva denne.

Berte do úvahy prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva tak, aby vyhovovalo potrebám vašej mačky. U mačiek s nadváhou znížte denné množstvo. Poskytnite svojej mačke pitnú vodu. Krmivo by sa malo podávať pri izbovej teplote.

Nepoužitú časť chlaďte až 2 dni.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
8
Tuky (%):
4.5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Moja mačka šťastná, veľa kocúrov na výber.

*****

Vynikajúci produkt pre každodennú stravu vašej mačky.

*****

Vynikajúci produkt pre mačku , veľmi chutné jedenie.

*****

Moje mačky ich skutočne milujú

*****

Obľúbená pochúťka mojej mačky, ktorá dopĺňa jej bežné krmivo

*****

Všetko podľa popisu, vrelo odporúčame :-)

****

PrístupnéMačky ho jedia veľmi ochotne a chcú ďalšie,

*****

Odporúčam ! Spoľahlivý predajca!

*****

po niekoľkých minútach z misky zmizne

***

trochu omáčky pre moje mačky, ale väčšinou ju zjedia, niekedy sa síce mračia, ale je to lepšie ako whiskas meal.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.