40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur
-70%

WHISKAS Kuracie v omáčke 18x400g + 6 konzerv ZADARMO

Výrobca: WHISKAS
33040
33.35 (3.47 € / kg)
Navrhnutá cena: 112.34

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

10 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Jedlo WHISKAS® s kuracím mäsom v omáčke sa vyznačuje chutnými mäsitými kúskami s kuracím mäsom. Toto krmivo bolo vyvinuté pre mačky staršie ako 1 rok na podporu ich zdravia a zabezpečenie ich každodennej vitality. Obsahuje pre mačky dôležité minerály vrátane zinku na podporu zdravia kože a srsti. Krmivo WHISKAS® s kuracím mäsom v omáčke bolo vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu z WALTHAM™ Animal Science Institute. Toto krmivo neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky.

Výhody kŕmenia vašej mačky krmivom WHISKAS®:

  • Zdravá koža a srsť.

Obsahuje zinok.

  • Zdravý močový trakt.

Vďaka správnemu množstvu minerálnych látok.

  • Svojej mačke poskytujete kompletné a vyvážené jedlo.Zloženie: mäso a živočíšne produkty (36 %, vrátane 4 % kuracích kúskov*), obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, cukry.
*Kusy zvyčajne tvoria 47 % výrobku


Kalórie: 79 kcal/100 g

Prídavné látky/1 kg:
Výživové doplnky: Vitamín B1: Vitamín B1: 31,5 mg, vitamín D3: 250 IU, vitamín E: 21,0 mg, taurín: 650 mg, jód ( jodičnan vápenatý, bezvodý): Železo (síran železnatý, monohydrát): 0,22 mg: 10,9 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát): 10,9 mg: 2,2 mg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát): 16,8 mg

Analytické zložky (v %): bielkoviny: 8,0; obsah tuku: obsah tuku: 4,0; anorganické látky: 1,3; hrubá vláknina: 0,20; vlhkosť: 83,0, vápnik: 0.22; phosphorus: 0,16.

Spôsob kŕmenia:
Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 1⁄2 konzervy na deň, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 2⁄3 konzervy na deň, mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3⁄4 konzervy na deň.
Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva a rozdeľte ho do jedál podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Informácie o kŕmení vášho domáceho maznáčika nájdete na našej webovej stránke alebo zavolajte na našu linku pomoci. Zabezpečte čerstvú vodu na pitie. Kŕmte pri izbovej teplote. Nespotrebovanú časť krmiva skladujte v chladničke až 2 dni.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
9.6
Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Prieberčivá
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
8
Druh bielkovín:
Kura
Tuky (%):
4.5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Kvalitné krmivo

*****

Velmi dobre konzervy..odporucam..

*****

Kvalitné krmivo

*****

Super kvalitne

*****

Super kvalita

*****

veľmi dobré krmivo, moje mačky ho milujú, odporúčam ho

*****

Transakcia prebehla rýchlo, jedlo prišlo dobre zabalené. Mačka chváli, odporúčam predávajúceho.

*****

Produkty veľmi dobré mačky ako to.

*****

Dobrý

*****

WHISKAS Kuracie mäso v omáčke musí byť pre moju mačku vždy v zásobe.Miluje ho a vidím, že jej slúži.Je veľmi spokojná, má peknú srsť. Keď chce jesť, vie, kam má ísť - k chladničke.Rád kupujem jedlo v plechovke, pretože sa pohodlne otvára, skladuje a cena je dobrá.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.