40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

WHISKAS Hovädzie v omáčke 24x400g

Výrobca: WHISKAS
33042
32.46 (3.38 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Kompletné krmivo WHISKAS® pre dospelé mačky s hovädzím mäsom v omáčke je hotové krmivo vyvinuté veterinárnymi lekármi a odborníkmi na výživu z WALTHAM Institute of Animal Science. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky. Podávaním krmiva WHISKAS® svojej mačke zabezpečíte nielen starostlivosť o zdravie jej močových ciest, ale aj zdravú a lesklú srsť. Vysokokvalitné zložky zaručujú, že si vaša domáca mäsožravá mačka WHISKAS® s hovädzím mäsom v omáčke zamiluje.

Výhody podávania WHISKAS® vašej mačke:

  • Zdravá koža a srsť
  • Zdravé močové cesty
  • Vašej mačke poskytujete kompletné a vyvážené krmivo

Zloženie: mäso a živočíšne produkty (36 %, vrátane 4 % kúskov hovädzieho mäsa*), obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, cukry.
*Hovädzie kúsky zvyčajne tvoria 47 % výrobku.
Kalórie: 79 kcal/100 g

Prísady/1 kg: výživové doplnky: 1 kg/100 g: Vitamín B1: Vitamín B1: 31,5 mg, vitamín D3: 250 IU, vitamín E: 21,0 mg, taurín: 650 mg, jód ( jodičnan vápenatý, bezvodý): Železo (síran železnatý, monohydrát): 0,22 mg: 10,9 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát): 10,9 mg: 2,2 mg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát): 16,8 mg

Analytické zložky (v %): hrubý proteín: 8,0; hrubý tuk: 4,0; anorganické látky: 1,3; hrubá vláknina: 0,20; vlhkosť: 83,0 vápnik: 0.22; fosfor: 0,16.

Spôsob kŕmenia:
  • mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 1⁄2 konzervy na deň
  • mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 2⁄3 konzervy na deň
  • mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3⁄4 konzervy na deň


Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva a rozdeľte ho do porcií podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Informácie o kŕmení vášho domáceho maznáčika nájdete na našej webovej stránke alebo zavolajte na našu linku pomoci. Zabezpečte čerstvú vodu na pitie. Kŕmte pri izbovej teplote. Nespotrebovanú časť krmiva skladujte v chladničke až 2 dni.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
9.6
Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
udržanie zdravého vzhľadu a dobrej nálady

Zloženie

Bielkoviny (%):
8
Druh bielkovín:
Hovädzie mäso
Tuky (%):
4.5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Pozitívne hodnotenie

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.