40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

WHISKAS granule s kuracím mäsom 14 kg

Výrobca: WHISKAS
32774
32.59

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Suché jedlo WHISKAS® pre dospelé mačky s kuracím mäsom a zeleninou je zdravé jedlo s optimálnym zložením a lahodnou chuťou. Ich zloženie vyvinuli odborníci na výživu a veterinári z Centra výživy zvierat WALTHAM ™ a obsahuje všetko, čo podporuje fungovanie vašej mačky v kľúčových oblastiach. Pridanie vitamínu A posilňuje oči a prítomnosť Omega-6 mastných kyselín a zinku podporuje zdravú pokožku a srsť. Optimálna hladina minerálov v krmive WHISKAS® pomáha vašej mačke udržiavať zdravý močový systém po celé roky. Špeciálna, mierne abrazívna štruktúra granúl znižuje tvorbu zubného kameňa a pomáha udržiavať zdravé zuby vášho priateľa.


Výhody podávania WHISKAS® s kuracím mäsom a zeleninou pre dospelé mačky:

• Kompletné a vyvážené

Kompletné a vyvážené krmivo pre udržanie vitality a efektívnosti mačky.

• Zdravé močové cesty

Vďaka optimálnemu receptu.

• Zdravý zrak dlhšie

Pridanie vitamínu A podporuje zrak.


Zloženie: obilniny, mäso a živočíšne deriváty (29%, z toho 4% kuracie mäso v svetlohnedých granulách), oleje a tuky, extrakty rastlinných bielkovín, minerály, zelenina (4% mrkva v oranžových granulách, 4% hrášok

v zelených granulách), výrobky rastlinného pôvodu.

378 kcal / 100 g

Nutričné doplnkové látky na 1 kg: Antioxidanty; Farbivá; Doplnky výživy: vitamín A: 4760 IU, vitamín D₃: 525 IU, vitamín E: 96 mg, pentahydrát síranu meďnatého: 16 mg, monohydrát síranu manganatého: 67,5 mg, jodid draselný: 1,3 mg, seleničitan sodný: 0,38 mg, taurín : 1870 mg, monohydrát síranu zinočnatého: 180 mg.

Analytické zložky (%): bielkoviny: 32; obsah tuku: 12,5; anorganické látky: 8,7; hrubá vláknina: 1,8; Omega-6 mastné kyseliny: 2.2


Spôsob kŕmenia:

Odporúčané denné množstvo krmiva

Odporúčame kŕmiť mokrým aj suchým krmivom WHISKAS®.

Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 45 g suchého krmiva alebo 1,5 vrecka mokrého krmiva a 15 g suchého krmiva denne, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 55 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkej potravy a 15 g suchého krmiva na deň, Pri telesnej hmotnosti 5 kg potrebuje 65 g suchého jedla alebo 2 vrecká mokrého jedla a 25 g suchého jedla denne.

Berte do úvahy prechodné obdobie a prispôsobte množstvo krmiva tak, aby vyhovovalo potrebám vašej mačky. V prípade mačky s nadváhou znížte denné množstvo. Zaistite svojej mačke pitnú vodu. Skladujte v uzavretej nádobe na suchom a chladnom mieste.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
14
Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
32

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Tieto granule majú mačky veľmi v obľube.

*****

Mačkám chutia.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.