40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

WHISKAS granule s kuracím mäsom 14 kg

Výrobca: WHISKAS
32774
35.96

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 9 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

88 Recenzia 4.8 z 5

*****

83%

****

15%

***

2%

**

0%

*

0%

98%

Recommend

98% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

WHISKAS® pre dospelé mačky s kuracím mäsom a zeleninou je zdravé jedlo s optimálnym zložením a lahodnou chuťou. Ich zloženie vyvinuli odborníci na výživu a veterinári z Centra výživy zvierat WALTHAM ™ a obsahuje všetko, čo podporuje fungovanie vašej mačky v kľúčových oblastiach. Pridanie vitamínu A posilňuje oči a prítomnosť Omega-6 mastných kyselín a zinku podporuje zdravú pokožku a srsť. Optimálna hladina minerálov v krmive WHISKAS® pomáha vašej mačke udržiavať zdravý močový systém po celé roky. Špeciálna, mierne abrazívna štruktúra granúl znižuje tvorbu zubného kameňa a pomáha udržiavať zdravé zuby vášho priateľa.


Výhody podávania WHISKAS® s kuracím mäsom a zeleninou pre dospelé mačky:

• Kompletné a vyvážené

Kompletné a vyvážené krmivo pre udržanie vitality a efektívnosti mačky.

• Zdravé močové cesty

Vďaka optimálnemu receptu.

• Zdravý zrak dlhšie

Pridanie vitamínu A podporuje zrak.


Zloženie: obilniny, mäso a živočíšne deriváty (29%, z toho 4% kuracie mäso v svetlohnedých granulách), oleje a tuky, extrakty rastlinných bielkovín, minerály, zelenina (4% mrkva v oranžových granulách, 4% hrášok

v zelených granulách), výrobky rastlinného pôvodu.

378 kcal / 100 g

Nutričné doplnkové látky na 1 kg: Antioxidanty; Farbivá; Doplnky výživy: vitamín A: 4760 IU, vitamín D₃: 525 IU, vitamín E: 96 mg, pentahydrát síranu meďnatého: 16 mg, monohydrát síranu manganatého: 67,5 mg, jodid draselný: 1,3 mg, seleničitan sodný: 0,38 mg, taurín : 1870 mg, monohydrát síranu zinočnatého: 180 mg.

Analytické zložky (%): hrubé bielkoviny: 32; obsah tuku: 12,5; anorganické látky: 8,7; hrubá vláknina: 1,8; Omega-6 mastné kyseliny: 2.2


Spôsob kŕmenia:

Odporúčané denné množstvo krmiva

Odporúčame kŕmiť mokrým aj suchým krmivom WHISKAS®.

Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 45 g suchého krmiva alebo 1,5 vrecka mokrého krmiva a 15 g suchého krmiva denne, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 55 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkej potravy a 15 g suchého krmiva na deň, Pri telesnej hmotnosti 5 kg potrebuje 65 g suchého jedla alebo 2 vrecká mokrého jedla a 25 g suchého jedla denne.

Berte do úvahy prechodné obdobie a prispôsobte množstvo krmiva tak, aby vyhovovalo potrebám vašej mačky. V prípade mačky s nadváhou znížte denné množstvo. Zaistite svojej mačke pitnú vodu. Skladujte v uzavretej nádobe na suchom a chladnom mieste.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
14
Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
32
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3 4 5 6 7 8
9

*****

Veľmi obľúbené granule

*****

Mačkám to chutí.

*****

Našej mačke tento druh granúl velmi chutí. Okrem granúl nežerie iné, iba mlsky velmi ojedinele, a je zdravá a má nádhernú lesklú srsť.

*****

Tieto granule majú mačky veľmi v obľube.

*****

Mačkám chutia.

***

Mačkám sa to páči.

*****

všetko dobré, mačky to žerú

*****

Mačky ho jedia, je to veľmi dobré krmivo, som prekvapená, pretože som Pedigri kupovala len zriedka, teraz sa to zmení.

****

Moje mačky jedia s chuťou

*****

Vynikajúce jedlo. Rýchle dodanie. Odporúčam
1 2 3 4 5 6 7 8
9

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.