40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Veterinary Diet Cat Renal Chicken Pouch 12x 85 g

Výrobca: ROYAL CANIN
40263
14.65

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Appetite Preference RC VET

Unikátny aromatický profil uspokojí špecifické preferencie mačiek. Problém s apetítom ako anorexia, hyporexia alebo averzia je častý u mačiek s CKD.

CKD Dietary Management RC VET

Receptúra podporujúca funkciu ľadvín v prípade chronického zlyhania ľadvín. Obsahuje EPA a DHA, komplex antioxidantov a zníženú hladinu fosforu. V prípade CKD účinnosť vylučovania fosforu cez ľadviny klesá. Zníženie hladiny fosforu je nevyhnutné, aby sa spomalili ďalšie zmeny v ľadvinách. Diéta s prídavkom rybieho oleja (zdroj EPA/DHA) má pozitívny vplyv na tempo filtrácie v ľadvinách.

Metabolic Equilibrium RC VET

Chronické zlyhanie ľadvín môže viesť k metabolickej acidóze. Receptúra diéty je obohatená o alkalické látky. Ľadviny hrajú kľúčovú rolu pri udržaní alkalicko-zásaditej rovnováhy. V prípade narušenej činnosti ľadvín schopnosť vylučovania vodíkových iónov a absorpcia dvojuhlíkových iónov klesá, čo vedie k metabolickej acidóze.

Renal Workload RC VET

Narušená činnosť ľadvín môže viesť až k ich zlyhaniu. Vhodná hladina vysokokvalitných proteínov znižuje zaťaženie ľadvín. Množstvo proteínov, ktoré značne prekračuje minimálnu spotrebu, vedie k produkcii vedľajších produktov, ktoré sa zhromažďujú v organizme, ak je obmedzená filtračná schopnosť ľadvín.

Royal Canin Renal je určený pre mačky s ochorením obličiek.

Špeciálna veterinárna diéta v podobe kapsičky s obsahom kuracieho mäsa pre dospelé mačky trpiace zlyhaním obličiek. Chronické ochorenie obličiek (CKD) u mačiek vedie často k problémom s anorexiou. Preto je nevyhnutné, aby boli kŕmené v malých porciách diétou s vysokou nutričnou hodnotou, určenou pre správnu funkciu močového mechúra, močových trubíc a obličiek. Vysokoenergetická veterinárna diéta v podobe kapsičky s vlhkým krmivom je navrhnutá tak, aby pokryla potrebu energie aj v menších porciách.

Užívanie veterinárnej diéty vždy konzultujte s vaším veterinárom.

INDIKÁCIE:

· Chronické ochorenie obličiek (CKD)

· Recidivujúca kalciumoxalátová urolitiáza u mačiek so zníženou funkciou obličiek.

· Prevencia recidívy urolitiázy vyžadujúca alkalizáciu moču: urátové a cystínové kamene.

KONTRAINDIKÁCIE:

· Rast, brezivosť/laktácia

Zloženie: Kuracie mäso, bravčové mäso, pšeničná múka, slnečnicový olej, kukuričná múka, minerálne látky (vrátane uhličitanu vápenatého, citrátu draselného, zeolitu), celulóza, rybí tuk, taurín, DL-metionín, fruktooligosacharidy (FOS), múčka z nechtíka lekárskeho (bohatá na luteín), stopové prvky (vrátane chelátových stopových prvkov), vitamíny.

Výživné doplnkové látky: Vitamín D3: 275 IU, E1 (železo): 4 mg, E2 (jód): 0,11 mg, E4 (meď): 0,9 mg, E5 (mangán): 1,4 mg, E6 (zinok): 14 mg.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKY KRMIVA

Hmotnosť mačky

Chudá

Normálna

S nadváhou

2 kg

120 g

100 g

3 kg

160 g

130 g

4 kg

195 g

160 g

130 g

5 kg

230 g

190 g

150 g

6 kg

260 g

215 g

175 g

7 kg

240 g

195 g

8 kg

265 g

215 g

9 kg

290 g

230 g

10 kg

310 g

250 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.85
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Zdravotné indikácie:
  • Brušná vodnatieľka
  • Močové kamene
  • Ochorenia/srdcové zlyhanie
  • opuch
  • Oxalátové kamene
  • Pečeňová encefalopatia
  • vysoký tlak
  • zápal pečene
  • Zlyhanie ľadvín
Špeciálne požiadavky:
Zlyhanie ľadvín

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.