40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

VEBIOT

VEBIOT logo

Značka Vebiot, ktorá je súčasťou skupiny Olimp-Nutrifarm, je významným hráčom na veterinárnom trhu a ponúka vysokokvalitné výrobky pre domáce zvieratá. Špecializuje sa na vývoj výživových doplnkov a terapeutických prípravkov pre domáce a hospodárske zvieratá. Značka Vebiot si získava dôveru majiteľov domácich zvierat, chovateľov a veterinárnych lekárov, ktorým umožňuje lepšie sa starať o ich chlpatých priateľov. Naším poslaním je stanoviť nové meradlo v oblasti zdravotnej starostlivosti o domáce zvieratá a ponúknuť im odbornú podporu pri ich výžive a liečbe, aby sa mohli tešiť z vyššej kvality života a ich opatrovatelia sa mohli cítiť bezpečnejšie.

.
.

Značka Vebiot pre psy a mačky

.

Vebiot je kŕmna zmes dopĺňajúca stravu domácich zvierat o základné živiny. Receptúry Vebiot podporujú zdravie vášho domáceho maznáčika v každej fáze jeho vývoja a reagujú na jeho špecifické potreby. Podporujú tiež liečbu chorôb a ochorení. S ohľadom na psy a mačky sme vytvorili receptúry, ktoré lekári a ošetrovatelia používajú pri podpore liečby najčastejších zdravotných problémov vrátane kožných problémov, tráviacich problémov, stresu, porúch močových ciest, nedostatku mikroživín, nádorov.

Vebiot produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravie vášho domáceho maznáčika.

Vebiot produkty na fera.co.uk

.

Vebiot produkty sú určené pre mačky a psy rôzneho veku (Junior-light dog, Geria-light dog) a na uspokojenie ich špecifických potrieb (Hydro-light dog, Slimming-light dog). Najnovšími prírastkami sú SENSEINE pre pracujúce psy a Cardio-light dog, ktorý sa okrem iného používa na podporu správnej činnosti a funkcie srdcového svalu. Upozorňujeme, že tieto výrobky by vám mal predpísať veterinárny lekár a mali by sa používať podľa jeho odporúčaní.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 0
  • 1
Min Max
Použitie
Cena