40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Ultra Light Jelly 12x85g

Výrobca: ROYAL CANIN
14066
23.02 (287.75 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Pre zdravie vašej mačky je zásadné, aby mala ideálnu hmotnosť. Ak má vaša mačka tendencie priberať a po kŕmení je stále hladná. Ak vaša mačka nie je na konci kŕmenia sýta, je priam nemôžné nájsť spôsob, ako jej znížiť hmotnosť. Kapsička pre mačky s nadváhou v želé ROYAL CANIN® Ultra Light in Jelly pomáha redukovať kalorický príjem mačiek až o 19 %, vďaka čomu nepriberajú a zostávajú v správnej váhovej kategórii. Zloženie krmiva je obohatené o L-karnitín, ktorý podporuje a zúčastňuje sa zdravého metabolizmu tukov.

Pri konzumácii krmiva, ktoré má pomáhať s udržiavaním zdravej hmotnosti, je zásadné zachovanie svalovej hmoty a udržanie obsahu tukov v optimálnej hladine. Kapsička obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktorý udržuje svalovú hmotu aj pri redukcii kalórií potrebných pre obmedzenie priberania na hmotnosti. Výsledkom je štíhlejšia a zdravšia mačka. Živiny v tomto produkte navyše podporujú zdravie močových ciest a správnu funkciu močového mechúra.


Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Ultra Light je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.


Zloženie: Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, výťažky z rastlinných proteínov, deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 83 IU, E1 (železo): 5 mg, E2 (jód): 0,3 mg, E4 (meď): 2,5 mg, E5 (mangán): 1,5 mg, E6 (zinok): 16 mg.

Odporúčaná denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Iba kapsičky

2 + 3/4

3 + 1/4

4

4 + 1/2

Kapsičky + granuly

1 + 30 g

1 + 41 g

1 + 51 g

1 + 61 g

Odporúčame kombinovať s: ROYAL CANIN Light Weight Care 8 kg

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
nadváha

Zloženie

Bielkoviny (%):
10.2
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Tuky (%):
2.2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.