40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Sterilised Jelly 85g x12

16.15

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

3 Recenzia 4.3 z 5

*****

33%

****

67%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Sterilised Jelly sú výživné kapsičky s kúskami v želé pre kastrované mačky a kocúrov, ktorí si chcú udržať štíhlu líniu aj po zákroku.

Kastrované mačky majú iné potreby ako mačky nevykastrované. Z dôvodu fyzických zmien v ich tele po kastrácii majú nižšie energetické nároky a sú menej aktívne. Preto je zloženie kapsičky pre kastrované mačky v želé ROYAL CANIN® Sterilised in Jelly vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby kastrovaných mačiek.

Obmedzeným množstvom energie a zníženým obsahom tukov kapsička pre kastrované mačky v želé ROYAL CANIN® Sterilised in Jelly znižuje pravdepodobnosť, že vaša mačka priberie. Funguje najlepšie, ak je podávané v správnom množstve. Krmivo je obohatené o L-karnitín, ktorý premieňa mastné kyseliny na energiu a má blahodarný vplyv na metabolizmus vašej mačky. Zvýšený obsah bielkovín udržuje svalovú hmotu. Je vždy ľahšie, keď mačke jej špeciálne krmivo chutí. Preto je kapsička vytvorená s pomocou živín, ktoré dospelé mačky prirodzene preferujú. Tým je zaistené, že prijmú všetky živiny, ktoré sú nutné pre ich celkové zdravie. Krmivo taktiež obsahuje vyrovnaný obsah minerálov, ktorý podporuje zdravie močových ciest vašej mačky.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Sterilised je dostupné aj vo vlhkej forme ako chutná paštéta a ako suché krmivo s chutnými a chrumkavými granulami.

Zloženie: Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, výťažky z rastlinných proteínov, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 100 IU, E1 (železo): 2,9 mg, E2 (jód): 0,28 mg, E4 (meď): 2,2 mg, E5 (mangán): 0,8 mg, E6 (zinok) : 8 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 0,2 g.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKY KRMIVA:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Iba kapsičky

2 + 1/2

3

3 + 1/2

4

Kapsičky + granuly

1 + 28 g

1 + 39 g

1 + 48 g

1 + 58 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
ROYAL CANIN
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Mačke sa to páči

****

COMPLETED 'mIKA'

****

Krmivo pre mačky prišlo podľa objednávky Mačka je s radosťou

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.