40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Protein Exigent 2kg granule pre maškrtné mačky

Výrobca: ROYAL CANIN
4466
23.90 (11.95 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Správna telesná hmotnosť

Vyvážená hladina energie umožňuje udržať optimálnu telesnú hmotnosť.

Royal Canin Protein Exigent je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé maškrtné mačky (staršie ako 1 rok).

Niektoré mačky sú vyberavé a niekedy odmietajú krmivo, ktoré im dávate. Je dôležité zvoliť krmivo, ktoré neobsahuje iba vhodné živiny, ale tiež je pre mačku prirodzene atraktívne.

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Protein Exigent je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vyberavých dospelých mačiek. Niektoré prieberčivé mačky preferujú krmivo s vysokým obsahom bielkovín. Krmivo obsahuje ideálny pomer bielkovín, sacharidov a tukov, ktorý uspokojuje chute mačiek s touto preferenciou. Obsahuje tiež vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.). Aby ešte viac podporovalo zdravie vašej mačky, krmivo ROYAL CANIN® Protein Exigent obsahuje špeciálne upravené množstvo energie, vďaka ktorému si udržiava svoju ideálnu hmotnosť.

Výskum ukázal, že každá mačka má pri vyberaní potravy prirodzenú preferenciu, ktorá sa dá zaradiť k jednému z týchto 3 faktorov:

  • Obsah bielkovín
  • Aromatický profil
  • Rozmanitosť chutí

Z tohto dôvodu vytvorila spoločnosť ROYAL CANIN® 3 rôzne zloženia, ktorá uspokoja aj tie najvyberavejšie mačky! Všetky tieto produkty sú súčasťou jedného radu a patrí k nim aj ROYAL CANIN® Savour Exigent a ROYAL CANIN® Aroma Exigent.

Zloženie živín v krmive ROYAL CANIN® Protein Exigent navyše podporuje a udržiava zdravie močových ciest vašej dospelej mačky.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, kukurica, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), pšenica, živočíšne tuky, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne proteíny, repné odrezky, rastlinná vláknina, minerály, kvasnice, sójový olej, olej z boráka lekárskeho.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 17500 IU, vitamín D3: 900 IU, E1 (železo): 32 mg, E2 (jód): 3,3 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): 42 mg, E6 (zinok): 126 mg, E8 (selén): 0,05 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 5 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Doporučená denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Podváha

52 g

64 g

75 g

X

Ideálna hmotnosť

43 g

53 g

62 g

71 g

Nadváha

X

43 g

50 g

57 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2
Produktový rad:
Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Prieberčivá
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
42
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
3872
Tuky (%):
15
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.

Doplnkové a nasledujúce produkty