40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Protein Exigent 10kg granule pre maškrtné mačky

74.89

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 19 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Royal Canin Protein Exigent je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé maškrtné mačky (staršie ako 1 rok).

Niektoré mačky sú vyberavé a niekedy odmietajú krmivo, ktoré im dávate. Je dôležité zvoliť krmivo, ktoré neobsahuje iba vhodné živiny, ale tiež je pre mačku prirodzene atraktívne.

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Protein Exigent je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vyberavých dospelých mačiek. Niektoré prieberčivé mačky preferujú krmivo s vysokým obsahom bielkovín. Krmivo obsahuje ideálny pomer bielkovín, sacharidov a tukov, ktorý uspokojuje chute mačiek s touto preferenciou. Obsahuje tiež vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.). Aby ešte viac podporovalo zdravie vašej mačky, krmivo ROYAL CANIN® Protein Exigent obsahuje špeciálne upravené množstvo energie, vďaka ktorému si udržiava svoju ideálnu hmotnosť.

Výskum ukázal, že každá mačka má pri vyberaní potravy prirodzenú preferenciu, ktorá sa dá zaradiť k jednému z týchto 3 faktorov:

  • Obsah bielkovín
  • Aromatický profil
  • Rozmanitosť chutí

Z tohto dôvodu vytvorila spoločnosť ROYAL CANIN® 3 rôzne zloženia, ktorá uspokoja aj tie najvyberavejšie mačky! Všetky tieto produkty sú súčasťou jedného radu a patrí k nim aj ROYAL CANIN® Savour Exigent a ROYAL CANIN® Aroma Exigent.

Zloženie živín v krmive ROYAL CANIN® Protein Exigent navyše podporuje a udržiava zdravie močových ciest vašej dospelej mačky.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, kukurica, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), pšenica, živočíšne tuky, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne proteíny, repné odrezky, rastlinná vláknina, minerály, kvasnice, sójový olej, olej z boráka lekárskeho.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 17500 IU, vitamín D3: 900 IU, E1 (železo): 32 mg, E2 (jód): 3,3 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): 42 mg, E6 (zinok): 126 mg, E8 (selén): 0,05 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 5 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Doporučená denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Podváha

52 g

64 g

75 g

X

Ideálna hmotnosť

43 g

53 g

62 g

71 g

Nadváha

X

43 g

50 g

57 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
10
Produktový rad:
Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Prieberčivá
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
42
Druh bielkovín:
Hydinové
Metabolická energia (%):
3872
Tuky (%):
15
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Jedia

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.