40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Mini Dermacomfort 800g granule pre malé psy s problémami s kožou a srsťou

Výrobca: ROYAL CANIN
4629
4.51

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Posilnenie funkcie o

Udržanie rovnováhy na povrchu kože, posilnenie ochrannej funkcie a silný protizápalový účinok. Podpora syntézy ceramidov, prevencia dehydratácie cez pokožku a prieniku baktérií a alergénov.

Reduced Allergen Form

Posilnenie zdravia citlivej kože prostredníctvom obmedzenia množstva bielkovín, považovaných za zdroje potenciálnych alergénov. Bielkoviny použité v krmive boli vybrané s ohľadom na najväčšiu stráviteľnosť, účinne obmedzujú svrbenie a nadmerné škriabanie sa psov.

Krmivo ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini so zníženým obsahom alergénov je starostlivo pripravované za použitia špeciálne vybrané radu bielkovín.

Vedeli ste, že podráždenie kože je najčastejší dôvod, prečo brávame psy k veterinárovi? Psy s citlivou svrbiacou kožou sa veľa škrabú, pričom môže dôjsť k poškodeniu kože pazúrmi a prípadnému vzniku infekcie.


Krmivo so zníženým obsahom alergénov ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini je starostlivo pripravené za použitia špecificky vybratej skupiny bielkovín. Toto špeciálne prispôsobené krmivo pomáha udržiavať kožu vášho psa v čo najlepšom stave. Navyše pomáha udržiavať hustú a zdravú srsť. Granule pre prov ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini sú vhodné pre psov s hmotnosťou do 10 kg a obsahujú starostlivo navrhnuté granuly pre jednotlivé veľkosti čeľustí psov. Obsahuje Omega-3 a -6 mastné kyseliny (vrátane GLA, EPA a DHA), ktoré podporujú a vyživujú kožu, vďaka čomu sa stáva menej citlivou na dráždivé látky v prostredí.


V rámci nutričného programu Dermacomfort sú k dispozícii dva typy produktov: chrumkavé granuly a lahodné paštéty v kapsičke, pričom oba typy sú z hľadiska výživy kompletné a perfektne sa navzájom dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako chutné doplnenie granúl? Môžete nám veriť, pretože už po 2 mesiacoch nepretržitého používania bolo s týmto produktom spokojných až 91 % majiteľov psov. To znamená, že výsledky krmiva ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini sú preukázateľným úspechom.

Zloženie: Ryža, rastlinný bielkovinový izolát*, pšenica, živočíšne tuky, kukuričný lepok, lúpaný ovos, kukurica, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, minerálne látky, sójový olej, sušená repná dužina, rybí tuk, ľanové semeno, frukto-oligosacharidy, mono- a diglyceridy kyselín palmitovej a stearovej esterifikované kyselinou citrónovou, borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 29000 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (Železo): 67 mg, E2 (Jód): 5,4 mg, E4 (Meď): 13 mg, E5 (Mangán): 66 mg, E6 (Zinok): 146 mg, E8 (Selén): 0,17 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.


Odporúčame kombinovať s ROYAL CANIN DOG LOAF DERMACOMFORT 8kg

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.8
Produktový rad:
Royal Canin Mini Dermacomfort
Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Rasa:
Všetky
Špeciálne požiadavky:
Alergie a kožné problémy
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
26
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
4088
Tuky (%):
17

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.