40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Maxi Adult 10x140g

Výrobca: ROYAL CANIN
55093
15.30

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Krmivo ROYAL CANIN® Maxi Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby dospelých veľkých psov do 8 rokov, ktoré vážia medzi 26 a 44 kg.

Psy veľkých plemien potrebujú krmivo, ktoré im poskytuje špecifické živiny podporujúce ich zdravie. Zloženie kapsičky pre dospelé veľké psy ROYAL CANIN® Maxi Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby dospelých veľkých psov do 8 rokov, ktoré vážia medzi 26 a 44 kg. Exkluzívne zloženie kapsičky obsahuje veľmi kvalitnú bielkovinu, ktorá bola vybraná vďaka svojej vysokej stráviteľnosti. Obsahuje tiež vyrovnaný obsah vlákniny. Kombinácia týchto živín podporuje dobré trávenie a zdravú črevnú mikroflóru. Rovnováha črevnej mikroflóry znamená kvalitnú stolicu.

Pretože veľké psy na sebe nosia oveľa viac hmotnosti ako malé, kapsička pre dospelé veľké psy obsahuje živiny, ktoré v dospelosti posilňujú ich kosti a vyživujú kĺby. Navyše je krmivo ROYAL CANIN® Maxi Adult in Gravy obohatené o omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Tieto mastné kyseliny vyživujú kožu vášho psa, ktorá tak zostáva zdravá.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Maxi Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.4
Veľkosť maznáčika:
Veľké rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
7.5
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Metabolická energia (%):
833
Fosfor (%):
0.18
Tuky (%):
5.5
Vápnik (%):
0.2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.