40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Instinctive Gravy 85g kapsička pre dospelé mačky v šťave

Výrobca: ROYAL CANIN
32554
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Benefity:

1. Inštinktívne preferované

2. Zdravý močový systém

3. Udržuje ideálnu hmotnosť

Pri kŕmení vašej mačky je možné zladiť to, čo skutočne chce jesť, s tým, čo potrebuje na zachovanie zdravia. Výber správneho krmiva pre vašu mačku je nevyhnutný na podporu zdravého životného štýlu a chutnosť krmiva prináša navyše potešenie z jedla.


ROYAL CANIN® Instinctive v šťave spĺňa výživové požiadavky inštinktívne preferované dospelými mačkami. Starostlivo vybrané živiny pre optimálnu chutnosť robia tento produkt jednoducho neodolateľným pre Vašu mačku.

Vďaka obsahu širokého spektra vitmínov, minerálov a aminokyselín (všetky sú potrebné na udržanie zdravia a zdravého rastu) bude Vaša mačka prijímať vysoko stráviteľné a nutrične vyrovnané krmivo.

Do podrobňa, nutričné zloženie zahŕňa bielkoviny pre zdravú svalovú aktivitu a pevnosť kostí, hrubú vlákninu na podporu výkonu tráviaceho traktu a hrubý popol - potrebný na zabezpečenie zodpovedajúcich hladín minerálov, ako je draslík.

Preto bola táto kombinácia živín nielen navrhnutá tak, aby bola inštinktívne chutná a nutrične zdravá, ale bola tiež formulovaná tak, aby pomohla udržať ideálnu váhu a podporovala zdravý močový systém.

ROYAL CANIN® Instinctive v šťave má optimálny obsah tuku na zabezpečenie energetickej potreby mačiatok.

Zmes vlákniny a bielkovín navyše prispieva k pocitu plnosti.

Aby bolo možné uspokojiť individuálne preferencie každej mačky, ROYAL CANIN® Instinctive je tiež k dispozícii ako šťavnaté želé alebo ako paštéta.

V ROYAL CANIN® sme odhodlaní poskytovať nutričné riešenie pre potreby vášho domáceho maznáčika. Všetky naše produkty prechádzajú rozsiahlym procesom kontroly kvality, aby bola zaručená optimálna kvalita krmiva a aby boli uspokojené špecifické stravovacie požiadavky a životný štýl vašej mačky. To znamená, že keď vaša mačka jej ROYAL CANIN® Instinctive v Gravy, dostáva kompletnú a vyváženú stravu.

Zloženie:

Mäso a živočíšne produkty, ryby a výrobky z rýb, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, obilniny, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry

Nutričné doplnkové látky:

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 35 oi, E1 (Železo): 3 mg, E2 (Jód): 0,35 mg, E4 (Meď): 2,8 mg, E5 (Mangan ): 0,9 mg, E6 (Zinok): 9 mg.


ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Proteín: 12% - Obsah tuku: 2,8% - Hrubý popol: 1,5% - Hrubá vláknina: 0,9% - Vlhkosť: 79,5%.


Doporučenná dánná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Iba kapsičky

2 + 1/4

2 + 3/4

3

3 + 1/2

Kapsičky + granuly

1 + 24 g

1 + 35 g

1 + 44 g

1 + 53 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Prieberčivá
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
12
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Metabolická energia (%):
860
Fosfor (%):
0.2
Tuky (%):
2.8
Vápnik (%):
0.22
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.