40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Indoor 7+ 400g granule pre starnúce mačky žijúce vo vnútri

Výrobca: ROYAL CANIN
4523
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Royal Canin Indoor 7+ je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé mačky (7 – 12 rokov) žijúce v byte.

Dospelé domáce mačky potrebujú kompletnú a vyváženú stravu, ktorá bude podporovať ich zdravie, keď budú čeliť prvým známkam starnutia. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Indoor 7+ je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby dospelých domácich mačiek starších ako 7 rokov.

Krmivo je obohatené o špeciálne živiny, ako sú napríklad polyfenoly zo zeleného čaju, vitamín C, EPA a DHA. Tieto živiny podporujú vašu mačku, keď čelí prvým známkam starnutia. Omega-3 mastné kyseliny, medzi ktoré patrí aj EPA a DHA, pomáhajú udržiavať zdravé kosti a kĺby.

Do tohto krmiva boli vybrané špecifické bielkoviny vďaka svojej vysokej stráviteľnosti (označované anglickou skratkou L.I.P.). Vysoko stráviteľné bielkoviny znižujú nielen objem, ale aj zápach stolice vašej mačky. To nie je skvelé len pre vašu mačku, ale aj pre vás! Navyše, vďaka správnemu obsahu fosforu, krmivo ROYAL CANIN® Indoor 7+ podporuje obličky a ich zdravú funkciu. Je dôležité, aby vaša starnúca mačka dostala živiny, ktoré podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva. Krmivo je vytvorené presne pre túto úlohu. Keď bude mať vaša mačka zdravé močové cesty, bude prvé známky starnutia znášať lepšie.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, kukurica, jačmeň, kukuričná múka, pšenica, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), živočíšne tuky, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne proteíny, rastlinná vláknina, repné odrezky, minerály, sójový olej, kvasnice, rybí olej, fruktooligosacharidy, šupky a semená psyllia, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 22500 IU, vitamín D3: 900 IU, vitamín C: 290 IU, E1 (železo): 34 mg, E2 (jód): 3,4 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): 44 mg, E6 (zinok): 131 mg, E8 (selén): 0,05 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 5 g. Senzorické doplnkové látky: výťažok z čaju (zdroj polyfenolov): 0,6 g. Zootechnické doplnkové látky: chlorid amónny: 5 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKY KRMIVA

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Ideálna hmotnosť

45 g

55 g

65 g

73 g

Nadváha

36 g

44 g

52 g

59 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.4
Produktový rad:
Royal Canin Indoor +7
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Senior
Špeciálne požiadavky:
Vyskytujúce sa doma
Vek maznáčika od:
7 rokov

Zloženie

Bielkoviny (%):
27
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
3844
Tuky (%):
13

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.