40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Hair&Skin 85g 12 x 85g krmivo v omáčke pre dospelé mačky

Výrobca: ROYAL CANIN
46670
19.51 (19.13 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Kapsička Intense Beauty s kúskami v šťave umožňuje všetkým mačkám mať zdravú a závideniahodnú srsť. Krmivo je obohatené o omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré udržujú kožu a srsť v perfektnom stave.

Udržiavať srsť vašej mačky môže byť náročné, hlavne ak máte dlhosrsté plemeno, ale ak jej poskytnete tú správnu výživu, bude mať zdravú a lesklú srsť, ktorá zdôrazní jej krásu.

V krmive ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy sa nachádza vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré vyživujú kožu aj srsť.

Zdravie kože i srsti sú pre kvalitu života vašej mačky nesmierne dôležité. Obklopujú celé telo a sú ukazovateľom toho, či je mačka v poriadku. Ako sa hovorí, zovňajšok často odráža to, čo sa deje vo vnútri.

Krmivom ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy zaistíte vašej mačke krásnu a zdravú srsť, ale aj celkové zdravie.

Krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy tiež napomáha udržiavaniu ideálnej hmotnosti. Nízky obsah tuku predchádza priberaniu a optimálny obsah bielkovín podporuje zdravý rast a vývoj svalstva.

Krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy tiež udržuje zdravé močové cesty a správne fungovanie močového mechúra.

Medzi ďalšími živinami sú do zloženia tohto krmiva pre dobrú chutnosť zahrnuté ryby a mäso, ďalej tiež veľa rastlinných derivátov poskytujúcich vitamíny a minerály, ktoré vyživujú kožu a srsť.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie: Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, ryby a rybie deriváty, obilniny, výťažky z rastlinných proteínov, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 100 IU, E1 (železo): 7 mg, E2 (jód): 0,23 mg, E4 (meď): 1,8 mg, E5 (mangán): 2,1 mg, E6 (zinok): 21 mg.

Odporúčané dávkovanie:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Iba kapsičky

2 + 1/4

2 + 3/4

3 + 1/4

3 + 3/4

Kapsičky + granuly

1 + 22 g

1 + 32 g

1 + 40 g

1 + 48 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.02
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Starostlivosť o kožu a srsť
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
12
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Metabolická energia (%):
890
Fosfor (%):
0.15
Tuky (%):
3.5
Vápnik (%):
0.2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.