40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Fit 4kg granule pre správnu kondíciu mačiek

Výrobca: ROYAL CANIN
4478
25.34

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Eliminácia prehltnutých chlpov

Účinok vybraných druhov vlákniny: hlienotvorné a nerozpustné (psyllium a repná dreň), podporuje elimináciu prehltnutých chlpov z tráviacej sústavy.

Nutrient Balance

Kompletné a dokonale vyvážené zložky ideálne pokrývajú požiadavky dospelých mačiek na bielkoviny, mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny, minerálne soli a mnoho iných živín a zaručujú optimálnu kondíciu mačiek.

Správna telesná hmotnosť

Obmedzená hladina energie, prispôsobená potrebám mačiek s primeranou fyzickou aktivitou.

Royal Canin FIT je kompletné superprémiové krmivo pre zachovanie ideálnej hmotnosti dospelej mačky.

Aj keď je vaša dospelá mačka aktívna a zdravá, stále vyžaduje starostlivosť. Aj zdravé mačky potrebujú kvalitnú a zdravú stravu, ktorá obsahuje správne množstvo prospešných živín a podporuje ich v najlepších rokoch. Krmivo ROYAL CANIN® Fit 32 je vhodné pre dospelé mačky od 1 roka až do 7 rokov. Bolo vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vašej mačky a udržiavalo ju zdravú.

Vaša mačka potrebuje kvalitnú výživu, ktorá spĺňa všetky nároky vytvorené dospelým vekom. Preto má krmivo optimálny nutričný profil, ktorý obsahuje správne množstvo prospešných živín, ktoré udržuje vašu dospelú mačku zdravú. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Fit 32 má špeciálne upravený obsah kalórií, aby si vaša mačka mohla udržať ideálnu hmotnosť a zostala v optimálnej telesnej kondícii.

Keď sa vaša mačka stará o svoju srsť alebo srsť iných mačiek, je normálne, že sa u nej tvoria trichobezoáry. Avšak vlákniny obsiahnuté v krmive pomáhajú zbavovať sa chlpov, ktoré zjedia. To znamená, že množstvo trichobezoárov sa výrazne zníži. Navyše krmivo ROYAL CANIN® Fit 32 obsahuje správnu rovnováhu prospešných živín, napríklad vitamínov a minerálov, ktoré udržujú močové cesty dospelých mačiek zdravé.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, ryža, pšenica, kukurica, živočíšne tuky, dehydratované bravčové mäso, rastlinná vláknina, pšeničná múka, hydrolyzované živočíšne proteíny, kukuričný lepok, repné odrezky, sójový olej, rybí olej, minerály, šupky a semená psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 13000 IU, vitamín D3: 700 IU, E1 (železo): 35 mg, E2 (jód): 3.5 mg, E4 (meď): 11 mg, E5 (mangán): 45 mg, E6 (zinok): 136 mg, E8 (selén): 0.09 mg. Zootechnické doplnkové látky: chlorid amónny: 5 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Odporúčané denné dávkovanie:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Denná kŕmna dávka pri ideálnej hmotnosti

44 g

54 g

63 g

72 g

Denná kŕmna dávka pri nadváhe

35 g

43 g

51 g

58 g

 

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Produktový rad:
Royal Canin Fit 32
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Nadváha a/alebo po sterilizácii/kastrácii
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
32
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
3895
Tuky (%):
15

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.