40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN British Shorthair Gravy 12x85g

Výrobca: ROYAL CANIN
40449
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie


Lahodná kapsička v šťave plná kvalitných bielkovín udrží vašu britskú krátkosrstú mačku v tej najlepšej forme. Vyvážený podiel živín zachová ideálnu hmotnosť a zároveň dodá mohutnému telu dostatok energie pre bláznenie. V každej kapsičke je ukryté všetko potrebné pre šťastný a spokojný mačací život. Okrem vitamínov a minerálov podporujúcich správnu funkciu močových ciest sa tak môže vaša mačka tešiť aj na výber tých najlepších chutí. Uvidíte, že po šťavnatej kapsičke bude aj vaša britská mačka priasť blahom.

Aj keď už je vaša britská mačka dospelá a svet jej leží pri labkách, stále potrebuje kompletnú a vyváženú stravu, aby zostala zdravá. Zloženie kapsičky v šťave ROYAL CANIN® British Shorthair Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné požiadavky vašej britskej krátkosrstej mačky.

Britská mačka je podsaditá, ťažká a svalnatá. Hmotnosť vašej mačky by mala byť primárne tvorená svalmi, nie tukom. Preto je nevyhnutné podávať jej tie správne živiny v tých správnych porciách. Krmivo ROYAL CANIN® British Shorthair Adult in Gravy obsahuje stredný obsah energie a upravený obsah tukov (3,2 %), aby vaša mačka nezačala nechtiac priberať. Aby zostala krátka, hustá a plyšová srsť vašej mačky zdravá, krmivo obsahuje špecifickú rovnováhu živín, vrátane rôznych vitamínov, ktoré nevyživujú iba srsť, ale aj kožu. Navyše sa špeciálne vytvorená rovnováha minerálov v krmive stará o zdravie močových ciest vašej mačky.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie: Mastné a živočíšne deriváty, obilniny, ryby a rybie deriváty, výťažky z rastlinných proteínov, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, cukry.

Nutričné doplnkové látky: vitamín D3: 260 IU, E1 (železo): 8 mg, E2 (jód): 0,33 mg, E4 (meď): 2,6 mg, E5 (mangán): 2,5 mg, E6 (zinok): 25 mg.

Doporučená denná dávka:

Hmotnosť mačky

4 kg

5 kg

6 kg

7 kg

Iba kapsičky

2 + 3/4

3 + 1/4

3 + ½

4

Kapsičky + granuly

1 + 33 g

1 + 42 g

1 + 51 g

1 + 59 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Rasa:
Brit
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.