40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Ageing +12 Jelly 12x85g kapsička pre staré mačky v želé

19.01

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

3 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Royal Canin Ageing 12+ je výživná kapsička so želé pre mačacích seniorov nad 12 rokov.

Akonáhle sa vaša mačka prehupne do seniorských rokov, jej telo sa začne meniť a bude potrebovať iné krmivo, ktoré jej bude poskytovať špecifickú nutričnú podporu. S jej meniacimi sa potrebami sa budú meniť aj jej chute. Aby ste zaistili, že vaša stará mačka (nad 12 rokov) dostáva špeciálnu výživu, ktorú potrebuje kvôli svojmu zdraviu, musí jej chutiť.

Ak má zostať zdravá, musí vaša mačka dostávať krmivo so správnymi živinami, ale hlavne ho musí naozaj zjesť. Preto je zloženie kapsičky pre staré mačky v želé ROYAL CANIN® Ageing 12+ in Jelly vytvorené tak, aby zodpovedalo optimálnemu nutričnému profilu makroprvkov, ktoré staré mačky prirodzene preferujú.

Zdravé kĺby sú pre staré mačky veľmi dôležité, aby mohli byť aj naďalej aktívne a zostali zdravé. Preto potrebujú lepšie nutričnú podporu. Kapsička pre staré mačky v želé obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, hlavne EPA a DHA, ktoré udržujú jej kĺby zdravé. Krmivo ROYAL CANIN® Ageing 12+ in Jelly obsahuje správny obsah fosforu, takže podporuje celkové zdravie obličiek.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Ageing 12+ je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave alebo ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

Zloženie: Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, výťažky z rastlinných proteínov, obilniny, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, rôzne cukry, mäkkýše a kôrovce.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 350 IU, E1 (železo): 3 mg, E2 (jód): 0,31 mg, E4 (meď): 2,4 mg, E5 (mangán): 1 mg, E6 (zinok): 10 mg.

Odporúčaná denná dávka:

 

Hmotnosť mačky

 

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Iba kapsičky

2

2 + 1/2

3

3 + 1/2

Kapsičky + granuly

1 + 22 g

1 + 31 g

1 + 40 g

1 + 49g

 

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Senior
Špeciálne požiadavky:
Senior
Vek maznáčika od:
12 rokov
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Moje staré dámy toto jedlo s radosťou jedia - misku vylížu dočista. Po nej sa cítia dobre.
Bohužiaľ, jeho cena je vysoká, ale keď ho váš domáci miláčik potrebuje, chcete mu dať to najlepšie. Určite budem objednávať znova....

*****

Naše 3 mačky (9,11 a 19 rokov) majú všetky tieto vrecúška veľmi rady. Skončili ich žalúdočné problémy. Kupujeme aj suchú verziu. Je to drahé, ale sme si istí, že mačky budú zdravé a šťastné.

*****

Moja stará pani jedáva s chuťou, mladé mačiatka ju kŕmia

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.