40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

PURINA ONE

PURINA ONE logo

V roku 1856 sa začala písať história spoločnosti Purina, a to kúpou pekárne, v ktorej zakladatelia vyrábali sušienky pre psov. Založenie tovární a celej spoločnosti vyrábajúcej už krmivo pre ľudí aj zvieratá sa však datuje do roku 1894.
Značka ponúkajúca superprémiovú kvalitu - PURINA ONE je k dispozícii od roku 1986 pre psov a pre mačky od roku 1991. Značka patrí do skupiny Nestlé.
Purina bola prvým výrobcom na svete, ktorý uviedol na trh krmivá prispôsobené potrebám zvierat v rôznom veku a období rastu.

.
.

Kŕmivá značky Purina One

.

Od roku 2005 Purina používa jedinečnú receptúruOPTISTART a Actilea, ktorá obsahuje výťažok z kolostra, ktorý klinicky preukázateľne posilňuje imunitu.
Nestle má vlastné výskumné centrá, ktoré potvrdzujú chutnosť a výživovú kvalitu krmív, ktoré vyrába. Na zložení a výrobe sa podieľajú veterinári, chovatelia a odborníci na výživu z celého sveta.

Nestle má vlastné výskumné centrá, ktoré potvrdzujú chutnosť a výživovú hodnotu krmív, ktoré vyrába.

Rozsah Purina One pozostáva z mokrých a suchých krmív. Sú prispôsobené rôznym etapám života zvieraťa: od juniora po seniora a všetkým druhom potrieb: mačky, ktoré nevychádzajú, po kastrácii, s citlivým tráviacim systémom alebo náročnou srsťou.
.

Potraviny spĺňajú prísneeurópske normy (FEDIAF), ktoré definujú výživové normy a týkajú sa bezpečnosti potravín.
.

Zobraziť filtre

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar