40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PRODIBIO

PRODIBIO logo

Prodibio bola založená v roku 1998 v Lyone, ale v roku 2006 bola odkúpená a presťahovaná do Marseille. Odvtedy jej prestíž a uznanie výrazne vzrástli a naďalej rastú.
Dnes možno výrobky tejto značky kúpiť na piatich kontinentoch.
Tím Prodibio tvoria ľudia s bohatými znalosťami a skúsenosťami, ktorí sa venujú vlastnému rozvoju a rozvoju spoločnosti. To zabezpečuje neustále zavádzanie a zdokonaľovanie technológií. Vďaka vysokej kvalite a výnimočným vlastnostiam svojich výrobkov značka udržiava aj tie najväčšie, verejné sladkovodné a morské akváriá.

.
.

Výrobky značky Prodibio

.

Značka navrhuje, vyvíja a vyrába sortiment pre sladkovodné a morské akváriá a jazierka.Prodibio si zakladá na čestnosti, zodpovednosti a transparentnosti.

.

Zameriava sa na neustále zlepšovanie a hľadanie dokonalosti, pričom prioritou je zásada trvalo udržateľného rozvoja. Jeho cieľom je posilniť ekonomický potenciál spoločnosti a zároveň dbať na životné prostredie a sociálne vzťahy.
Spoločnosť sa zaväzuje pracovať na ochrane životného prostredia v zmysle znižovania rôznych zdrojov znečistenia a spotreby prírodných zdrojov, ako sú materiály, voda a enrgia, v distribučných a výrobných procesoch.

Zobraziť filtre

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar