40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PERFECT FIT Junior (1+ rok) Pre malé rasy - Bohatý na kuracie mäso 5 x 825g

21.86

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Suché krmivo pre šteňatá Perfect Fit Junior <1 Rich Chicken je kompletné a vyvážené krmivo pre malé plemená. Vyznačuje sa svojou receptúrou, na ktorej vývoji sa podieľali veterinári a odborníci na výživu z WALTHAM Institute of Animal Science. Vedci analyzovali najčastejšie zdravotné problémy psov, čo im umožnilo vyvinúť inovatívne krmivo so zložením Total 5, ktoré podporuje 5 najdôležitejších oblastí zdravia vášho domáceho maznáčika: zabezpečenie silného imunitného systému, starostlivosť o ústnu dutinu, zdravé trávenie, zdravú kožu a srsť, ako aj udržiavanie optimálnej kondície a telesnej hmotnosti. Vďaka obsahu vápnika a fosforu je toto krmivo pre šteňatá každodennou podporou ich zdravého rastu.
Výhody krmiva PERFECT FIT Junior <1 pre psy malých plemien:

- Podporuje zdravý rast
Perfect Fit obsahuje optimálne množstvo vápnika a fosforu prispôsobené potrebám mladých psov.

- Silný imunitný systém
Zvýšený obsah vitamínu E, mangánu a zinku podporuje prirodzené obranné mechanizmy mladého psa.

- Zdravé trávenie
Vysokokvalitné bielkoviny, ktoré sú dôležité v psej strave - pomáhajú udržiavať črevnú mikroflóru vášho domáceho maznáčika a zabezpečujú ľahké trávenie vášho šteňaťa.

- Zdravá koža a srsť
Zinok a slnečnicový olej - prirodzený zdroj omega-6 nenasýtených mastných kyselín - sa starajú o zdravú kožu a krásnu srsť vášho šteňaťa.

- Udržiavanie optimálnej hmotnosti a telesnej kondície
S receptúrou Perfect Fit dodáte potrebné živiny a energiu v správnom množstve - váš malý maznáčik dosiahne optimálnu telesnú hmotnosť a kondíciu.

O spoločnosti Perfect Fit

Ako Perfect Fit presadzujeme komplexný prístup k zdraviu domácich zvierat, ktorý zahŕňa modernú výživu pre vášho psa, zabezpečenie fyzickej aktivity a intelektuálnu stimuláciu. Tento prístup je podložený dlhoročným výskumom základných potrieb domácich zvierat, ktoré definoval WALTHAM Institute of Animal Science. To je základom receptúry Total 5, ktorou sa vyznačujú krmivá Perfect Fit, ktoré sa starajú o zdravie psov a podporujú ich pohodu v každej fáze života.
Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (z toho 20 % kuracie), pšenica, kukurica, hydinový tuk, sušené hovädzie bielkoviny, repná dužina, hydrolyzát kuracej pečene, minerálne látky, slnečnicový olej (0,40 %), čakankový extrakt, rybí tuk.
Výhrevnosť: 401 kcal/100 g
Prísady / 1 kg:
Antioxidanty; doplnky stravy: Vitamín A: 8500 IU, vitamín D3: 938 IU, vitamín E: 1100 mg, meď: 9 mg, jód: 2,3 mg, železo: 30 mg; mangán: 40,5 mg, selén: 0,15 mg, zinok: 115 mg.

Analytické zložky (%):
Obsah bielkovín: 29; obsah tuku: 18; anorganické látky: 7,7; hrubá vláknina: 1,8; vápnik: 1,6; fosfor: 1,2.

Spôsob kŕmenia:
Odporúčame podávať kompletné suché krmivo PERFECT FIT™ aj vlhké krmivo.
Odporúčané denné množstvo krmiva pre psa:

Pes s predpokladanou hmotnosťou 1 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 25 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 35 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 35 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 3 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 65 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 5 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 100 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 115 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 120 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 115 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 7 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 125 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou hmotnosťou 10 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 155 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 195 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 200 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 195 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 12 mesiacov - 190 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

V prípade veľmi mladých zvierat zmäkčite krmivo pre psov vodou. Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva pre svojho psa a rozdeľte ho na jedlá podľa potrieb vášho domáceho maznáčika.
Dajte psovi piť čerstvú vodu.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
7
Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
PERFECT FIT

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Druh bielkovín:
Treska
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Krmivo je pre moju sučku veľmi chutné, granule sú malé a nie príliš tvrdé, vhodné pre mladý ňufák. Odporúčam.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.