40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PEDIGREE Adult Krmivo v želé 40x100g

15.78

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

25 Recenzia 4.8 z 5

*****

84%

****

12%

***

4%

**

0%

*

0%

96%

Recommend

96% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

PEDIGREE® Vital Protection sú kapsičky s lahodnými mäsitými kúskami máčanými v aromatickom želé. Dostupné v štyroch príchutiach: s hovädzím mäsom, s jahňacím mäsom, s kuracím mäsom, s hydinou, sú to zdravé a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Ich zloženie bolo vyvinuté odborníkmi na výživu a veterinármi z Centra výživy zvierat WALTHAM a podporuje zdravé fungovanie psa v 4 kľúčových oblastiach. Vitamín E a minerály posilňujú imunitný systém, Omega-6 mastné kyseliny a zinok pomáhajú udržiavať lesklú srsť a zdravú kožu, vápnik zdravé a pevné kosti a vláknina podporuje tráviaci systém.

Výhody kŕmenia vášho psa pomocou PEDIGREE® Vital Protection

Silný imunitný systém - Vďaka prídavku vitamínu E a minerálov.

Zdravá koža a srsť - Zabezpečuje zinok a slnečnicový olej s obsahom Omega-6 mastných kyselín.

Zdravý tráviaci systém – Prítomnosť vlákniny pomáha udržiavať zdravý žalúdok a črevá.

S hydinou:

Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40%, z toho 4% hydina), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, produkty rastlinného pôvodu (vrátane 0,5% repných dužien), minerálne látky, tuky (vrátane 0,5% slnečnicového oleja).

S kuracím mäsom:

Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (40%, z toho 4% kuracie), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, produkty rastlinného pôvodu (vrátane 0,5% repných rezkov), minerálne látky, tuky (vrátane 0,5% slnečnicového oleja).

S jahňacím:

Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (40%, z toho 4% jahňacie), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, produkty rastlinného pôvodu (vrátane 0,5% repných rezkov), minerálne látky, tuky (vrátane 0,5% slnečnicového oleja).

S hovädzím mäsom:

mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40%, z toho 4% hovädzie), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, produkty rastlinného pôvodu (vrátane 0,5% repných dužien), minerálne látky, tuky (vrátane 0,5% slnečnicového oleja)

Výhrevnosť: 87 kcal / 100 g

Nutričné doplnkové látky / 1 kg: Vitamín D3: 250 IU, Vitamín E: 66 mg, Jodičnan vápenatý bezvodý: 0,56 mg, Síran meďnatý pentahydrát: 8,2 mg, Síran železitý monohydrát: 15 mg, Síran manganatý monohydrát: 8,4 Síran monohydrát zinočnatý 2 mg. mg. Technologické doplnkové látky: Cassia guma: 2 100 mg.

Analytické zložky (%): hrubý proteín: 7,5; obsah tuku: 5,5; anorganická látka: 2; hrubá vláknina: 0,3; hrubá vlhkosť: 83.

Spôsob kŕmenia:

Odporúčané denné množstvo jedla

Odporúčame vám kŕmiť kompletným mokrým krmivom PEDIGREE® aj suchým krmivom PEDIGREE®.

Pes s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3,5 kapsičky mokrého krmiva alebo 2 kapsičky vlhkého krmiva a 40 g suchého krmiva na deň, pes s hmotnosťou 10 kg potrebuje 6 kapsičiek vlhkého krmiva alebo 3 kapsičky vlhkého krmiva a 75 g suchého krmiva na deň. Pes s hmotnosťou 20 kg 10,5 kapsičiek mokrého krmiva alebo 5 kapsičiek vlhkého krmiva a 125 g suchého krmiva denne.

Berte do úvahy prechodné obdobie a prispôsobte množstvo krmiva potrebám domáceho maznáčika. Pre psov s nadváhou znížte denné množstvo. Poskytnite psovi pitnú vodu. Produkt sa má podávať pri izbovej teplote. Nepoužitú časť chlaďte až 2 dni.

Nálepka na auto s rodokmeňom

Nálepka na stenu "Pes na palube".

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
PEDIGREE

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
7.5
Tuky (%):
5.5
Vápnik (%):
0.4
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3

*****

spokojnosť

*****

Moja sučka má toto jedlo veľmi rada. Balenie je skvelé. V balení sú rôzne druhy príchutí.

****

Opäť som si objednala krmivo pre svojich psíkov, som veľmi spokojná so spoluprácou so spoločnosťou Fera, rýchla a spoľahlivá. S pozdravom

*****

Produkt dokonale vyvážený pre potreby môjho psa

*****

Môj pes miluje tieto vrecúška

*****

Kvalitné granulky ta dobrú cenu

*****

Pridávam im ho do krmiva, psy sú z neho hotové a cena je v porovnaní s inými obchodmi prijateľná.

*****

Odporúčam

****

Vrelo odporúčam, môjmu psovi sa veľmi páči.

****

Vrelo odporúčam, môjmu psovi sa veľmi páči.
1 2 3

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.