40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ORIJEN 6 Fish Cat 1.8 kg

Výrobca: ORIJEN
46854
36.49

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 9 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Granule pre mačky. Krmivo obsahuje starostlivo vybrané čerstvé rybie mäso a môže mačku sprevádzať v akomkoľvek štádiu vývoja, bez ohľadu na vek a plemeno. Špecialisti Orijen sa rozhodli vyjsť v ústrety mačke a vo výrobnom procese použili až 40% bielkovín a znížili množstvo sacharidov na 16%. Hlavnou zložkou krmiva sú ryby - 2/3 z nich sú čerstvé ryby, ktoré sa pred použitím uchovávajú v chladených podmienkach (bez konzervačných látok). Zvyšnú 1/3 jeho zloženia tvoria ryby sušené pri 90 stupňoch. Celá ryba je 85% zloženia: sardinka, merlúza, makrela, platesa, sleď, belasá a škorpión. Zvyšných 15 % tvorí zelenina a ovocie. Najdôležitejšie zo všetkých sú mrkva, petržlen, cuketa a tekvica. Prečo je to také dôležité? Prídavok tresčej pečene pôsobí ako aróma, ktorá priťahuje mačky a robí jedlo chuťou aj tým najnáročnejším.

Zloženie: čerstvá celá tichomorská sardinka (26 %), čerstvá celá tichomorská merlúza (9 %), čerstvá celá tichomorská makrela (8 %), čerstvá celá tichomorská platesa (5 %), čerstvá celá okúnik (5 %), čerstvá celá soľ ( 5%), celá sušená makrela (5%), celý sušený sleď (5%), sušená celá treska belasá (5%), sleďový olej (5%), celá sušená aljašská treska (5%), červená šošovica, zelená šošovica , zelený hrášok, slnečnicový olej, celá sušená sardinka (1,5 %) vláknina zo šošovice, cícer, žltý hrášok, pinto fazuľa, mrazom sušená treska pečeň, čerstvá tekvica, čerstvá maslová tekvica, čerstvá cuketa, paštrnák, mrkva, červené jablká, hrušky, kel, špenát, červená repa, repové listy, kel, brusnica, čučoriedky, čerešňové bobule, koreň čakanky, koreň kurkumy, ostropestrec mariánsky, koreň lopúcha, kvety levandule, koreň bahniatka, šípka, Enterococcus faecium.

Nutričné doplnkové látky: chelát zinku 100 mg/kg, chelát medi 11 mg/kg, cholínchlorid 1200 mg/kg.

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Mačka
Druh:
Krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.8
Produktový rad:
ORIJEN 6 Fish Cat
Výrobca:
ORIJEN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
42
Druh bielkovín:
Ryba
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Fajnovemu britskému kocúrikovi chutia,miešame mu dve zloženia spolu,rybacie a hovädzie

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.