40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

MARP

MARP logo

Marp je český výrobca suchých a mokrých krmív a pochúťok pre psov.

.

Hlavnou zásadou značky je poskytovať psom výživu, ktorá plnohodnotne plní svoje funkcie, preto sú krmivá Marp dostupné v dvoch verziách:
- holistické krmivá s názvom Marp Holistic
- superprémiové krmivá s názvom Marp Natural

.

Marp .

.

Marp holistické potraviny

.

Holistické krmivá pre psov neobsahujú obilniny, prísne dodržiavajú kvalitu surovín a majú vysoký obsah mäsa.
Holistické krmivá sú navrhnuté tak, aby pozitívne pôsobili na celý organizmus psa, preto sú plné bylín a doplnkov na podporu životne dôležitých funkcií.
Holistické krmivá Marp obsahujú v priemere 80 % živočíšnych bielkovín. V obchode pre zvieratá fera.co.uk ich nájdete vo verziách pre aktívne psy, psy s bežnou aktivitou, tie určené pre šteňatá, dospelé psy a seniorov. K dispozícii sú v rôznych príchutiach, aby si každý mohol vybrať tú najlepšiu pre svojho psa, a v rôznych gramážach 12, 18 kg a 2 a 4 kg (4 kg sa dodávajú vo vedierkach)

Marp Natural

.

Kŕmivo Marp Natural sa vyznačuje jedným hlavným zdrojom bielkovín a jedným hlavným zdrojom sacharidov. Malý počet zložiek má za cieľ poskytnúť psom ako mäsožravcom čo najlepšiu výživu. Receptúry Marp sú vhodné pre zdravé psy aj pre psy s intoleranciou alebo alergiou.

Ďalšie výrobky Marp pre psov
Marp pre psov ponúka aj vlhké krmivá sú mäso s vnútornosťami vo vývare. Krmivá neobsahujú obilniny a sú jednobielkovinové.

Potraviny pre psov sú prírodné sušené hovädzie mäso. Výrobok najvyššej kvality, ktorý je najlepšou pochúťkou pre vášho psa. Sušené mäso zamestná vášho psa na dlhý čas a umožní vám získať z krmiva to najlepšie.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 12
  • 24
Min Max
Cena