40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

IAMS Naturally Adult Cat with North Atlantic Salmon in Gravy 85 g

Výrobca: IAMS
48977
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie


IAMS Naturally Adult Cat so severoatlantickým lososom v omáčke pre dospelé mačky.


Rad krmív IAMS Naturally poskytuje vašej mačke 100 % kompletnú a vyváženú výživu. Výrobky sú zložené z vybraných a vysoko stráviteľných prírodných zložiek, ktoré podporujú zdravie, silu a šťastie vašej mačky. Vysoká stráviteľnosť zložiek znamená, že telo vašej mačky absorbuje živiny z krmiva, čo pomáha udržať dobrý pocit a zdravý vzhľad vašej mačky. Vitamín E vo výrobkoch podporuje prirodzenú imunitu vašej mačky. Na udržanie zdravej kože a srsti krmivo obsahuje mastné kyseliny omega 3 a omega 6. IAMS Naturally je tiež zdrojom vlákniny na podporu zdravého trávenia a bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať silné, netukové svaly.

Zloženie:
Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, ryby a deriváty rýb (4 % losos), rastlinné produkty, minerálne látky, oleje a tuky (0,1 % rybí olej, 0,05 % slnečnicový olej).

Výživové údaje:
Obsah bielkovín 9,3 %, obsah tuku 5,1 %, hrubý popol 1,8 %, hrubá vláknina 0,4 %, vlhkosť 79,3 %, vitamín D3 250IU/kg, vitamín E (α-tokoferol) 150mg/kg

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Výrobca:
IAMS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
9.3
Druh bielkovín:
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.