40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

GRENO

Greno je poľská značka, ktorá vytvára jedinečné a vysokokvalitné textilné výrobky v poľských šijacích závodoch. Spoločnosť bola založená v roku 1993 v Pietrzykowiciach pri Vroclave. Medzi najobľúbenejšie výrobky značky Greno patrí saténová a bavlnená posteľná bielizeň a uteráky.

Výrobky spoločnosti sú k dispozícii aj v širokej škále farieb.

.
.

Sortiment Greno

.

Posteľná bielizeň Greno

.

Greno ponúka posteľnú bielizeň zo saténu a bavlnenej priadze. Vzory posteľnej bielizne Greno sú veľmi rôznorodé, ale všetky sú založené na prírodných a úplne bezpečných farbivách. Môžete si vybrať z jednofarebnej posteľnej bielizne a zaujímavých potlačí, medzi ktorými prevládajú kvetinové a rastlinné motívy. Tie dodávajú interiéru pokojný a rafinovaný dojem. Pre priaznivcov klasiky má Greno pripravené posteľné obliečky s pruhmi, ornamentmi, geometrickými vzormi. Každé z nich je estetické a elegantné.

Ideálne zvolená gramáž výrobkov spôsobuje, že posteľné obliečky obopínajú telo, ale vysoká priedušnosť poskytuje tepelný komfort a stará sa o pokožku.

Posteľné obliečky Greno sú k dispozícii v mnohých rozmeroch.

V ponuke je široká škála rozmerov.

Podložky na posteľnú bielizeň sú veľmi pohodlné.

Rozsah uterákov značky Greno

.

Najobľúbenejšou osuškou v tejto kategórii je bambusová osuška, a to vďaka jej prírodným vlastnostiam. Cenený je aj bavlnený uterák, ktorý je vďaka pevným väzbám veľmi odolný. Všetky uteráky sa dajú ľahko vyprať a ich vlastnosti sú zachované aj po rokoch.

Aké sú výrobky značky Greno?

.

Všetky textílie sú predovšetkým mimoriadne odolné a majú dlhú životnosť. Materiály použité pri ich výrobe sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu a zvieratám. Vysokú kvalitu výrobkov zaručujú certifikáty OEKO TEX a atesty alebo Trustworthy Textiles. Ak vy alebo vaša rodina trpí alergiami, posteľná bielizeň a uteráky Greno sú skvelým riešením.

Spoločnosť Greno je v Poľsku lídrom medzi výrobcami textilu.

Spoločnosť Greno je v Poľsku lídrom.

Prevádzkuje spoločnosť Greno.

Pestujte výrobky Greno!

.

Všetky výrobky si vyžadujú správne ošetrovanie. Prikrývky perte pri teplote 40*C, a keď sa rozhodnete žehliť, zvoľte na žehličke teplotu maximálne 200*C. Aby ste si vysokú kvalitu výrobkov mohli užívať dlhé roky, neodporúča sa posteľné súpravy chemicky čistiť ani sušiť v bubnovej sušičke.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Cena
Druh