40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

EXO TERRA

EXO TERRA logo

Exo terra sa vďaka svojmu prirodzenému prístupu a rozsiahlym znalostiam stala v posledných rokoch lídrom na trhu s výrobkami pre plazy a obojživelníky.
Produkty sa v priebehu rokov a s rastúcim povedomím a znalosťami menili a prispôsobovali a stávali sa čoraz špecializovanejšími. Kombináciou rôznych prvkov dosiahla spoločnosť Exo terra výrobky, ktoré spĺňajú potreby takmer každého druhu a napodobňujú prirodzené mikrohabitaty zvierat.

.
.

Sortiment značky Exo Terra

.

Rozsah značky je navrhnutý v spolupráci s renomovanými herpetológmi, chovateľmi a hobbyistami z celého sveta. Sortiment zahŕňa teráriá, príslušenstvo do nich a pomôcky, ktoré umožňujú a uľahčujú rozšírenie mikroprostredia, ako napríklad osvetlenie, vodopády, substráty, čistiace súpravy a dokonca aj krmivo. K dispozícii je aj celý rad administratívnych doplnkov, ktoré obohacujú životný priestor plazov a obojživelníkov a zároveň skrášľujú a vylepšujú vzhľad terária.


Filozofia značky a jej rešpekt k okolitému prostrediu zaručujú najvyššiu kvalitu výrobkov a pohodlie plazov a obojživelníkov.
Značka sa zaväzuje k neustálemu vývoju a inováciám a vykonáva terénne štúdie a pozorovania v zajatí s cieľom zlepšiť poznávací a výskumný proces.Výsledky zvýšenej práce značky, t. j. simulácie biotopov voľne žijúcich živočíchov, nám umožňujú vychutnať si pohľad na voľne žijúce živočíchy v našich domovoch!