40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

CURVER Toaleta pre mačky Rattan 39x39x51cm antracitová

Výrobca: CURVER
16238
38.43

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 10 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

22 Recenzia 4.8 z 5

*****

77%

****

23%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krytá toaleta pre mačky.

Vyrobené z kvalitného materiálu - plastu - pripomínajúceho ratan.

Toaleta je vybavená zásuvkou a priehradkou na príslušenstvo. Horná chlopňa má západky, ktoré ju pevne držia a navyše zabraňujú vysypaniu steliva.

Rukoväť je ergonomická, uľahčuje prenášanie nosiča.

Toaleta je ľahko demontovateľná, čo urýchľuje prácu a čistenie. Možnosť skryť príslušenstvo a skrytá rukoväť zaisťujú maximálnu čistotu a hygienu. Priložený filter s aktívnym uhlím zachytáva nepríjemné pachy a zabraňuje ich úniku. Filter by sa mal pravidelne vymieňať za nový.

Mriežka pripevnená k súprave je akousi rohožkou, ktorú je možné umiestniť do toalety aj mimo nej. Z praktických dôvodov sa však odporúča nastaviť ho pred vstupom. Otvory v mriežke sú upravené tak, aby sa mačacie labky mierne otvorili, vďaka čomu zlepené stelivo odpadne.

Veľkou výhodou je možnosť odnímania dvierok. Niektoré mačky ich neznášajú a ich odstránenie si stále zachováva funkcie krytej podstielky a je praktickým riešením.

Toaleta je spojením praktickosti s estetikou a krásnym zariadením domácnosti.

Krytá toaleta minimalizuje rozhadzovanie podstielky po byte a zároveň poskytuje pokoj a bezpečný kútik pre fyziologické potreby mačiek. Malo by sa však pamätať na to, že mačka zvyknutá na otvorenú debničku spočiatku nemusí akceptovať nové miesto na defekáciu. V takom prípade najskôr odstráňte záklopku a potom ju pomaly zo dňa na deň nasaďte. S dobre umiestnenou podstielkou by vaša mačka mala rýchlo prijať krytú podstielku a oceniť intimitu, ktorú poskytuje.

Vonkajšie rozmery: 510x385x400 mm

Hmotnosť toalety: 3 kg

Súprava obsahuje:

rameno

pachový filter

čistiaca podložka

Odporúčané použitie:

Umiestnenie je veľmi dôležité. Mal by stáť na málo navštevovanom mieste, kde je relatívny pokoj. Nemal by byť umiestnený vedľa misiek s jedlom alebo vodou. Ak vaša mačka nie je ochotná použiť podstielku, skúste najprv iné typy podstielky a potom zmeňte umiestnenie podstielky. Zlá podstielka alebo podstielka môže spôsobiť, že mačky sa vyprázdnia mimo nej.

V byte, kde je viac mačiek, by mal byť počet boxov rovnaký ako počet mačiek.

Podstielka by sa mala odstraňovať z odpadkového boxu denne. Raz za mesiac treba vymeniť celú podstielku a dôkladne vyčistiť podstielku.

Neudržiavanie podstielky správne čisté môže spôsobiť, že sa vaša mačka vyprázdni mimo nej a vyhne sa jej. Nezabúdajme, že mačací nos je oveľa citlivejší, ľudia možno necítia nepríjemné pachy, no pre mačku budú neznesiteľné.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Plastový

Parametre

Doplnková výbava:
Lopatka, čistiaca rohož
Výrobca:
CURVER
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3

*****

Zásobník na podstielku spĺňa očakávania. Špachtľu môžete skryť, dno je výsuvné a ľahko sa z neho odstraňuje odpad. Zatiaľ je mačka malá, takže som odstránil dvere a stierač je umiestnený vo vnútri - je to možné. Pri nespekavom piesku s malými hrudkami sa stalo, že bol vedľa podstielky. Teraz mám kukuričnú drť a nič sa nevyberá.

****

Celkovo zásobník funguje skvele, elegantne.Škoda len, že po otvorení kartónu sa ukázalo, že bočná strana a rukoväť je prasknutá. ????

*****

Zásobník je senzačný, spracovanie je vynikajúce, služby v obchode sú prvotriedne, ďakujem a odporúčam.

*****

Mačka sa dvierok spočiatku bála, ale po niekoľkých dňoch ich prijala a my sme ich nasadili späť. Skvelá úvaha s výsuvnou lopatkou a podlahou. Mačka vysypáva oveľa menej steliva. Dôrazne odporúčame.

****

Záchodová misa splnila moje očakávania, je pekná a dômyselná, pohodlne sa čistí a vyťahuje lopatka, mačka si na ňu hneď zvykla a statočne ju používa, len rukoväť na vrchu nedrží, keď zdvihnem toaletu pre zvieratká, ale to nespôsobuje veľký problém. Vrelo odporúčame a pozdravujeme.

*****

Super podstielka, mačka ju okamžite prijala.

*****

Estetická a funkčná podstielka. Netesní po stranách, ako to robil môj predchádzajúci model

*****

Skvelý, elegantný zásobník na podstielku, veľmi dobré spracovanie, estetický vzhľad, pekný úložný priestor na lopatku, veľmi praktická zásuvka na podstielku.

*****

Produkt, ktorý stojí za svoju cenu

*****

super
1 2 3

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.