40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

COMFY Zábavná hračka Snacky Jahoda 7,5 X 6,5 cm

Výrobca: COMFY
33697
4.57
Navrhnutá cena: 15.00

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point

*****

12 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Hračka pre psov, odolná s vysokou pevnosťou v ťahu. Hračka sa nepotopí, ale pláva na vode. Do hračky môžete umiestniť pamlsky. Okrem toho má žuvačka mätovú arómu.

Rozmery: 7,5 cm

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
COMFY
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Super veľká jahoda, zmestí sa veľa pamlskov alebo granuliek. Psík sa zahrá aj bez nich

*****

Pola miluje Comfy strawberry! Je odolná a zamestná vášho psa na dlhý čas :)

*****

Pes ho miluje. Zabaví ju aspoň na hodinu, kým zje jeho obsah :)

*****

Moje psy z neho radi jedia jedlo a pochúťky. Je mäkká a môžete do nej vložiť veľa pochúťok.

*****

Veľmi super hračka - jahodový klam :P Môžete ju naplniť pamlskami alebo konzervami a zamestnať tak svojho psíka a vďaka zaujímavému tvaru uniká rôznymi smermi :P

*****

skvelá zábava, po ktorej nasleduje minimálne polhodinový pokoj a ticho

*****

Naša labradorka Daisy sa s ním veľmi rada hrá, najmä keď v ňom má svoje pochúťky

*****

Comfy Strawberry je hračka v tvare jahody, ktorú môžeme naplniť akýmikoľvek pochúťkami, paštétou, suchým alebo mokrým krmivom. Zároveň sa dá použiť ako aportovacia loptička alebo po malej úprave aj ako lopta na preťahovanie. Vo vode sa nepotopí, takže sa dá ľahko použiť na hranie v jazere. Má dva otvory, menší a väčší s týmito rozmermi: (ø8 mm, ø17 mm) a steny hrubé 0,3 mm, vyrobené z pružnej gumy mäkkej na dotyk. Nepravidelný tvar spôsobuje, že jahoda počas hry "uteká" rôznymi, nepredvídateľnými smermi; bohužiaľ sa dodáva len v jednej veľkosti určenej pre malé a stredne veľké psy.

*****

Kúpila som jahodu pre môjho Jack Russell teriéra. Hračka je skvelá, má veľmi pekné živé farby, je vyrobená z pružného (ale nie príliš plastového) materiálu a pôsobí naozaj dobrým dojmom. Po tom, čo z nej vypadali a boli zjedené všetky pochúťky, sa môj pes ešte hodinu a pol hral s jahodou. Unavene sa vzdala. Hračka je skvelá na hryzenie, ako "loptička" na hádzanie a samozrejme ako dočasná nádoba na pamlsky. Ak sa mi táto jahoda osvedčí, určite si kúpim ďalšiu.

*****

"Testy a recenzie
COMFY Jahoda, zubná tyčinka a zástrčka

6. apríla 2017

Pred niekoľkými týždňami sme začali spolupracovať s obchodom Fera. Balík sme dostali a ja som sa rozhodla venovať prvý text našim obľúbeným hračkám - Comfy toys.

DSC_8750
DSC_8756
DSC_8799

Jahoda a fialová tyčinka si už dávno získali moje srdce. Na tieto hračky som narazil pred niekoľkými mesiacmi a chcel som si ich kúpiť, ale zakaždým sa to oneskorilo. O to viac ma teší, že sa nám hračky konečne dostali do rúk. Dostali sme aj pochúťky Plug Snack, ktoré sú kompatibilné s celou sériou hračiek. Vlastne som ani nevedel, že existujú, čo je škoda, pretože sa ukázali ako senzačná odroda."
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.