40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

COMFY Stelivo Benta standard bentonitové stelivo 5l tyrkysové

Výrobca: COMFY
2515
4.72

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Pohodlné stelivo Benta Gravel vyrobené z kvalitného, výberového bentonitu - minerálu s veľmi vysokými absorpčnými a sorpčnými vlastnosťami. Má vhodnú štruktúru, ktorá povzbudzuje mačky, aby používali podstielku, a stimuluje ich prirodzený pud zahrabávania. Mimoriadne savý a ľahko použiteľný.Vďaka vlastnostiam bentonitu dokonale absorbuje tekutiny? jedno balenie (5l) steliva je schopné naviazať až 25 litrov tekutiny. Podstielka nemení svoju štruktúru a nepráši sa. Koláčiky do hrudiek, ktoré sa dajú ľahko odstrániť špachtľou. Nerozpadajú sa na lopatke a umožňujú ľahké preosievanie nepoužitej podstielky. omfy Benta Gravel Standard úplne neutralizuje pachy, vďaka čomu sú mačky ochotné používať čistú a čerstvú podstielku.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
5000
Druh:
bantonitový
Výrobca:
COMFY
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.