40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BUTCHERS Junior kura 400 g

Výrobca: BUTCHER'S
15509
1.22

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Základná charakteristika krmív Butcher´s: Kvalitné krmivá Butcher´s sú vyrobené vo Veľkej Británii z prírodných ingrediencií a s ohľadom na zdravie zvieraťa. Výrobky sú vyrábané už od roku 1987 modernými výrobnými metódami, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne normy kontroly kvality. Obsahujú vysoký podiel mäsa a sú bezlepková. Vysoký obsah mäsa a bezlepková receptúra robia z krmiva zdravý, prirodzený a celkovo komplexný zdroj živín pre Vášho maznáčika. Hlavnou prioritou výrobcu je starať sa o zdravie a pohodu psov a mačiek pomocou kvality a výbornej chuti bez použitia umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok.

Vďaka mnohým príchutiam konzerv pre psov môže chlpáč zakaždým vyskúšať niečo iné. Či už dáva prednosť kuraciemu mäsu, hovädziemu mäsu alebo mu skôr vonia losos, jahňa a zverina, u nás pre neho iste vyberiete to pravé pod zub.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.4
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
BUTCHER'S

Určenie

Životná fáza:
Junior

Zloženie

Bielkoviny (%):
8
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Tuky (%):
6

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.