40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

BOSCH Fruitees mango 200 g

Výrobca: BOSCH
29736
1.42 (1.58 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

8 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Jedinečný snack určený pre psov ako odmenu za pochúťku. Základom Fruitees je čerstvé, nezmrazené hydinové mäso (20 %) a pridané ovocie. Výrobok je veľmi vlhký, takže je aj mäkší ako bežné pochúťky! Preto sa odporúča aj pre všetky malé psy. Ovocie je uzavreté v praktickej škatuli so systémom na zachovanie čerstvosti (viacnásobné otváranie a zatváranie).

Snacky sú k dispozícii v 200g baleniach Soft-Lift-Cup v 5 silných ovocných príchutiach!

Vlastnosti:
- Mäkká, vlhká (28%) textúra v tvare minikostí
- Pevne uzatvárateľný obal si dlhšie zachováva čerstvosť
- vhodné najmä na školenie, vzdelávanie a ako odmena
- veľkosť a tvar občerstvenia zvolené tak, aby psa počas tréningu nerozptyľovalo
- vhodné aj pre malé plemená
- Vysoko stráviteľné
- Bez pridaného cukru
- bez konzervačných látok
- bez umelých farbív

Analýza:
Bielkoviny 20,5 %, tuk 5,0 %, hrubá vláknina 2,0 %, hrubý popol 4,9 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,8 %, horčík 0,08 %.

Zloženie:
Obilniny, čerstvé mäso a živočíšne výrobky (min. 20 % čerstvého hydinového mäsa), výrobky rastlinného pôvodu, ovocie (min. 4 % sušeného manga), minerálne látky

Odporúčania týkajúce sa kŕmenia:
Hmotnosť psa a odporúčané množstvo pamlskov na deň (v kusoch)
2,5 - 15 kg / 15 - 60 kusov
15 - 30 kg / 61 - 105 kusov
30 - 60 kg /105 - 175 kusov

Nezabudnite zabezpečiť prístup k čerstvej vode a prispôsobte množstvo občerstvenia celodennému jedálničku vášho psa.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.2
Výrobca:
BOSCH

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
20.5
Fosfor (%):
0.8
Vápnik (%):
1.1
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Toto je ďalšie balenie pre moju sučku, len zakaždým si objednávam inú príchuť. Sú ideálne na odmeňovanie, maličké a je ich naozaj veľa. Sú mäkké a sučka ich má veľmi rada. Za túto cenu odporúčam

*****

Môj pes miluje túto pochúťku

*****

Najviac sa mi páči efektný tvar (kocky, hviezdičky) a veľkosť pochúťok. Pre mňa sú fantastické na tréning - veľkosť príchutí je ideálna pre jrt (ktorý, ako vieme, sa môže zadusiť občerstvením). Navyše sú uzavreté v škatuľke so systémom na zachovanie čerstvosti (viacnásobné otváranie a zatváranie), vďaka čomu sa veľmi ľahko skladujú. Neobsahujú žiadne obilniny ani cukor (ako sa výrobca chváli na obale) a ich základom sú zemiaky, mäso alebo ovocie. Pochúťky nie sú mastné, a preto si nešpiníte ruky ani oblečenie (ponechané vo vrecku vyschnú - čo vám však nebráni v ich konzumácii), majú ľahkú ovocnú vôňu (v závislosti od ovocia, hoci v zverine brusnice necítim). Pre mňa bomba!

*****

Prvý dojem veľmi pozitívny, pochúťky s príjemnou vôňou, nie špinavé, drobivé alebo mastné. Pamlsky som používala pri domácom výcviku, kde sa osvedčili. Keď som ich držal vo vrecku alebo v ruke, nedrobili sa a nemastili sa mi na oblečení. Pes pri používaní týchto pamlskov veľmi ochotne spolupracoval. Použil som ich aj ako skrytú odmenu vo vzdelávacej hre.
To, na čo si pri výbere potravín vždy dávame pozor, a objavilo sa to aj v tejto sérii príchutí, je informácia o zložení bez obilnín.

*****

Dodávka rýchla a efektívna, domáce zvieratá šťastné

*****

"Občerstvenie je malé a má tvar kostí. Keďže sú malé, sú ideálne ako odmena, napr. za aportovanie. Kocky sú vlhké, a preto mäkké, takže ich dokáže stráviť každý pes. Ich obaly sa dajú tesne uzatvárať. Ani po otvorení nestratí občerstvenie svoju čerstvosť. Ak si ich však dávate priamo do vrecka alebo tašky na dobroty, je vhodné nezabudnúť ich zabaliť do tašky navyše. Rýchlo vysychajú a potom strácajú svoje vlastnosti.

Pochúťky Bosch Friutees sú na trhu dostupné v piatich príchutiach - banán, jablko, aronia, mango a rakytník. Tija ich všetky zje. Odporúčame!""

*****

Vrelo odporúčame!!! Pamlsky majú ideálnu veľkosť na tréning! Aria ich miluje!

*****

Nie sú ťažké, takže ich zvládne aj senior. Pes ich má veľmi rád a urobí pre ne čokoľvek :)

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.