40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Benek Super Standard bentonitové stelivo natural 10 L

Výrobca: BENEK
1953
7.50

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

2 Recenzia 4.5 z 5

*****

50%

****

50%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Super Benek Vám prináša bentonitovú podstielku rady Standard. Radu Standard radíme medzi základnú radu vysokej kvality so strednou zrnitosťou 1 – 4mm svetlo šedej farby. Vstupná surovina je slovenský bentonit, ktorý prešiel inovatívnym procesom aktivácie s cieľom zvýšenia jeho absorpčných vlastností. Hlavnými jej prednosťami sú absobovanie tekutiny do pevných hrudiek, polhcovanie zápachov, eliminácia plesní a baktérií. Podstielka podľa nemeckého štandardu DIN 18132 má zvýšenú absorpčnú schopnosť až 320%. V teste spotreby obstála podstielka dobre a to so spotrebou 65cm3 pri absorbovaní 60ml tekutiny (Nižšia oproti rade Compact kvôli strednej zrnitosti).

Viacej informacií nájdete na www.superbenek.eu/sk

Spôsob požitia:

Stelivo nasypte do mačacej toalety. Hrudky a nečistoty z mačacej toalety priebežne odstraňujte lopatkou. Toaletu doplňujte čistým stelivom do výšky vrstvy min. 5 cm.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
bantonitový

Parametre

Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
10000
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

dobrý produkt - odporúčame

*****

Vrh super kvality
Nie príliš prašné

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.