40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Benek Super Pinio light 10 L

Výrobca: BENEK
1960
8.17

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

4 Recenzia 4.3 z 5

*****

50%

****

25%

***

25%

**

0%

*

0%

75%

Recommend

75% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Żwirki higieniczne Super Pinio to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych, powtają z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Posiadają wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o długości 6-12 mm oraz średnicy 6 mm. Można je z łatwością usuwać do toalety. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku.

Produkt ten doskonale łączy w sobie lekkość i delikatność luźno rozsypanych trocin z ograniczeniem pylenia i roznoszenia podłoża wokół toalety, co jest charakterystyczne dla granulatu. Doskonale nadaje się jako ściółka dla gryzoni, ptaków i gadów.


Sposób użycia: Dno klatki, terrarium lub kuwety powinno być przysypane około 3 cm warstwą ściółki. Zanieczyszczony podłoże należy regularnie wybierać i uzupełniać nowym, w razie potrzeby wymienić całość.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
bantonitový

Parametre

Možnosť spláchnutia do WC:
Áno
Objem (ml):
10000
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Veľmi dobrý podklad, Niektorí napísali, že sa rýchlo rozpadá, ale je ťažké to považovať za nevýhodu, pretože takto absorbuje mokrý odpad. Malý rozpad spôsobuje, že všetko steká po klietke. Odporúčaný obchod.

****

Dobrá cena

***

Rýchlo sa rozpadá. Inak v poriadku

*****

Podstielka veľmi pekná, savá, nie je prašná ako iné podstielky.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.