40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

BENEK Super Standard bentonitové stelivo pre mačky s vôňou levandule 10 l

Výrobca: BENEK
12669
8.48 (1.06 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

6 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Podstielky pre mačky značky Super Benek Standard sú charakterizované pravidelnými, hrubými zrnami o priemere 2-5 mm, ktoré poskytujú najlepšiu ochranu proti vynášaniu podstielky z toalety. Veľmi účinne absorbujú tekutiny a zápachy a poskytujú dobrú antimikrobiálnu ochranu. Tvoria pravidelné, kompaktné hrudky. Vysoko sajúce, bezprašné, neprichytávajú sa na dno toalety.


Podstielka v prehľade:

Obsahuje kompozíciu levandule s príjemnou a upokojujúcou vôňou. Levanduľová silica má okrem toho ďalšie rôzne účinky, okrem iného pôsobí asepticky a odstraňuje nervové napätie.

Odporúča sa hlavne pre mladé zvieratá, ktoré sa veľa hýbu a často pobývajú vonku.

Má veľmi silný protifungicídny a protizápalový účinok, nevyvoláva pritom žiadne vedľajšie účinky.

Vďaka použitej technológii výroby sa podarilo dosiahnuť pravidelné zrna steliva o rozmeroch 2-5 mm. Účinnejšie než iné zrnité minerálne steliva, hrudkujúce so súčasným napučaním, čo podstatne zvyšuje jeho výdatnosť. Veľmi spoľahlivo absorbuje vlhkosť a nepríjemné pachy.

Spôsob použitia bentonitových podstielok:
Do mačacej toalety nasypte vrstvu 3-5 cm rovnomerne po celom povrchu toalety a v prípade iných maznáčikov v klietke nasypte vhodný kopček. Vymieňajte (odstraňujte) iba opotrebenú (zhrudkovanú) časť steliva, prípadne doplňte chýbajúce množstvo. Po dôkladnom čistení toalety neopotrebené stelivo znovu nasypte do toalety.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
bantonitový

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
8
Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
10000
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Odporúčam tento výrobok kvôli kvalite výkonu podstielka dobre hrudkuje okrem toho, že sa nenamočí a zabíja pachy Dávam jej 10 z 10, ktoré môžete vziať so zatvorenými očami. Super výrobok.

*****

superekonomický balíček

*****

je to skvelé, používame ho od začiatku

*****

Jemná vôňa, dokonale sa zhlukuje. Odporúčame.

*****

Vrh je skvelý. Myslela som si, že bude silno zapáchať. Ale našťastie to tak nie je. Má jemnú vôňu, takže mojej mačke nevadí.

*****

Odporúčam veľmi dobrú zrnitosť.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.