40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BENEK Super Standard bentonitové stelivo pre mačky s vôňou levandule 10 l

Výrobca: BENEK
12669
7.40

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Podstielky pre mačky značky Super Benek Standard sú charakterizované pravidelnými, hrubými zrnami o priemere 2-5 mm, ktoré poskytujú najlepšiu ochranu proti vynášaniu podstielky z toalety. Veľmi účinne absorbujú tekutiny a zápachy a poskytujú dobrú antimikrobiálnu ochranu. Tvoria pravidelné, kompaktné hrudky. Vysoko sajúce, bezprašné, neprichytávajú sa na dno toalety.


Podstielka v prehľade:

Obsahuje kompozíciu levandule s príjemnou a upokojujúcou vôňou. Levanduľová silica má okrem toho ďalšie rôzne účinky, okrem iného pôsobí asepticky a odstraňuje nervové napätie.

Odporúča sa hlavne pre mladé zvieratá, ktoré sa veľa hýbu a často pobývajú vonku.

Má veľmi silný protifungicídny a protizápalový účinok, nevyvoláva pritom žiadne vedľajšie účinky.

Vďaka použitej technológii výroby sa podarilo dosiahnuť pravidelné zrna steliva o rozmeroch 2-5 mm. Účinnejšie než iné zrnité minerálne steliva, hrudkujúce so súčasným napučaním, čo podstatne zvyšuje jeho výdatnosť. Veľmi spoľahlivo absorbuje vlhkosť a nepríjemné pachy.

Spôsob použitia bentonitových podstielok:
Do mačacej toalety nasypte vrstvu 3-5 cm rovnomerne po celom povrchu toalety a v prípade iných maznáčikov v klietke nasypte vhodný kopček. Vymieňajte (odstraňujte) iba opotrebenú (zhrudkovanú) časť steliva, prípadne doplňte chýbajúce množstvo. Po dôkladnom čistení toalety neopotrebené stelivo znovu nasypte do toalety.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
8
Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
10000
Druh:
bantonitový
Výrobca:
BENEK

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.