40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BENEK Super Benek Crystal Compact 13 kg

Výrobca: BENEK
50085
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

***

1 Recenzia 3 z 5

*****

0%

****

0%

***

100%

**

0%

*

0%

0%

Recommend

0% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Teraz je Super Benek Crystal k dispozícii vo forme malých zŕn, čo určite zvyšuje jeho už tak vysoký výkon.

Granulácia: 0,5 mm - 2 mm

Super Benek Crystal je substrát pre zvieratá vo forme silikagélu, ktorý absorbuje moč mačky spolu s nepríjemnými zápachmi a možnými baktériami a potom odparuje vodu.

Vlastnosti:

  • super ľahké
  • dobrá cena
  • úplne biologicky odbúrateľné
  • odstráňovanie hygienickým spôsobom
  • super efektívne
  • zaručuje maximálnu hygienu
  • výnimočne ľahké použitie (nevyžaduje neustále dávkovanie)
  • estetický vzhľad


Surový materiál:

Stelivo pre mačky Super BENEK Crystal sa vyznačuje vysokou čistotou a účinnosťou absorbovania vlhkosti a nepríjemných zápachov. Tieto vlastnosti sú dôsledkom silne vyvinutého vnútorného povrchu štrku a vysokej pórovitosti (viac ako 80%). Proces absorpcie vlhkosti je sprevádzaný zmenou farby štrku. Najskôr sa kryštály stanú matnými a potom žltnú. Vďaka tejto vlastnosti je možné priebežne sledovať spotrebu štrku. Týmto štrkom je syntetický amorfný oxid kremičitý (Si02).


Použitie:

Obsah steliva vysypte do kyvety tak, aby bola zachovaná hrúbka vrstvy 6 - 4 cm. Podstielka Super BENEK Crystal sa nestláča, ale úplne absorbuje tekutiny, ktoré sa do nej dostávajú. Obsahuje zrná s pevnými časticami a neutralizujúcimi zápachmi. Odporúča sa pravidelne odstraňovať pevné nečistoty. Kvapaliny absorbované vo vnútri zŕn štrku sa čiastočne odparia bez zápachu.

Odhadovaná doba použitia jedného balenia pre jednu mačku je 6 týždňov.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
13
Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
35000
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

***

Bohužiaľ, kvalita podstielky v menších baleniach je oveľa lepšia. Vrecko s hmotnosťou 13 kg obsahuje vysoký podiel prachových frakcií. Samotné balenie je dosť zlé, pri rozbaľovaní kartónu bolo plastové vrecko rozrezané. Zostanem pri Benek Crystal Compakt, pretože mačky majú rady malé granule, ale budem objednávať menšie balenia.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.