40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

BENEK Šampón pre mačky 250 ml

Výrobca: BENEK
1929
1.99

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Suchý šampón pre mačky obsahuje jemný prášok prírodného pôvodu, ktorý má osviežujúci a čistiaci účinok na srsť zvieraťa a zároveň neutralizuje nepríjemné pachy.

Prídavok biosíry má pozitívny vplyv na stav kože a srsti zvieraťa. Púder čistí srsť, odstraňuje baktérie, odpudzuje a likviduje hmyz (blchy, kliešte).

Šampón obsahuje aktívny minerálny sorbent, mastenec, biosíru, vonné látky a repelenty.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Šampón

Parametre

Objem (ml):
250
Výrobca:
BENEK

Určenie

Určenie:
Pre všetky druhy srsti
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Môj Filemon neznáša vodu, kúpanie vôbec neprichádza do úvahy. Tento suchý šampón spĺňa všetky naše očakávania. Jeho srsť po použití šampónu krásne vonia, je nadýchaná a dobre upravená. A čo je najdôležitejšie, je bezpečný a nedráždi. Jedinou nevýhodou je konzistencia podobná mastencu, ktorá sa počas používania vylieva. Vo vzťahu ku kvalite, cene a hodnote výrobku to však nie je problém. ODPORÚČAME!

*****

Pimp veľmi cool. :) Balenie je príjemné na pohľad a prakticky vyrobené. Doteraz sa používal na mastné vlasy pod ušami. Má pomerne výraznú vôňu, ale je celkom príjemná. Ani mačka neprotestovala. :) Veľmi účinný, ľahko sa vyčesáva, účinok je viditeľný okamžite a trvá dlho.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.