40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ARION Original Giant 12 kg

Výrobca: ARION
38047
42.44 (3.54 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

3 Recenzia 4.3 z 5

*****

33%

****

67%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Arion Original Giant to sucha karma dla psów dorosłych, ras dużych (waga dorosłego psa powyżej 45kg).. Karma nie zawiera glutenu, jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż.

Właściwości karmy:
• Zwiększona aktywność - specjalnie opracowana formuła karmy, zapewniająca zdrowy rozwój mięśni, kości i stawów, tak by zagwarantować komfort życia psu dużej rasy.
• Ochrona stawów - zawiera glukozoaminę i chondroitynę by zbudować i wzmocnić chrząstkę stawową tak, by zapewnić ruchomość stawów u psów dużych ras.
• Efekt prebiotyków - zawiera naturalnie fermentujące włókna FOS i MOS, by zapewnić zrównoważoną florę bakteryjną w jelitach i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.

Skład:
Kurczak (w postaci dehydratyzowanej 52%), ryż (35%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa z buraka cukrowego, Sól kuchenna, drożdże browarniane, włókno oczyszczone, siarczan chondroityny (100 ppm), glukozamina (100 ppm), fruktooligosacharydy (FOS, mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pes
Druh:
Krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
12
Veľkosť maznáčika:
Veľké rasy
Výrobca:
ARION

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Alergie a kožné problémy

Zloženie

Bielkoviny (%):
25
Druh bielkovín:
Kura
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

psy jedia s veľkou chuťou

*****

Od šteniatka je môj pes kŕmený krmivom Arion, ako rastie, primerane jeho veku, teraz je to krmivo pre najväčšie domáce zvieratá, pretože pes má vážnu veľkosť????.S krmivom som spokojná, pretože pes po jeho konzumácii nepociťuje žiadne nepríjemné pocity, je veselý a kožený na hranie.Odporúčam

****

Karma ako okey ako je to možné.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.