40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Vzduchová pumpa oxypro 150

Výrobca: AQUAEL
1877
34.01

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 9 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Prevzdušňovač je nevyhnutný na udržanie vody v akváriu v dobrom stave a poskytuje rybám ideálne podmienky pre život. Aquael OXYPRO 150 je extrémne tichý a účinný produkt, ktorý je vhodný pre akýkoľvek typ akvária. Na konštrukciu prevzdušňovača bol použitý elektromagnet a boli zhotovené dvojité steny, vďaka čomu boli všetky vibrácie stlmené. Okrem toho je zariadenie extrémne účinné, môže sa použiť aj v hlbokých akváriách, pretože môže čerpať vzduch až 2 m pod hladinu vody. Ľahko ovládateľný, má gombík, ktorý sa dá nastaviť na intenzitu svojej práce a jeho displej je indikovaný žiariacou diódou a plávajúcimi bublinkami.

Aquael OXYPRO 150 prevzdušňovač je kombináciou moderného dizajnu a inovatívnej technológie, ktorá zaručuje najlepšiu kvalitu vybavenia pre každého, kto ocení pohodlie a dokonalosť.

Parametre:

Výkon: 2W
Maximálna kapacita: 150 l / h
Hĺbka čerpania: 200 cm

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Pumpičky

Parametre

Výkon (W):
2
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
150
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Najtichší vzduchovač aký som kedy používal.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.