40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Prevzdušňovač Ap-100 Plus

Výrobca: AQUAEL
33968
11.89

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 3 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Sortiment prevzdušňovačov OXYBOOST PLUS pozostáva zo štyroch modelov: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, AP 200 PLUS a APR 300 PLUS. Prevzdušňovače majú jeden (verzie 100 a 150) alebo dva výstupy vzduchu (verzie 200 a 300). Modely APR sú vybavené hladkým nastavením výkonu pomocou ergonomických gombíkov umiestnených na hornej časti skrine.


Telá nových push-upov sú udržiavané v univerzálnom, módnom štýle s kombináciou čiernej a bielej. Ich zaoblené, diskovité tvary uľahčujú čistenie zariadenia.


OXYBOOST PLUS prevzdušňovače sú vyrábané s veľkou opatrnosťou pomocou moderných výrobných technológií. Za zmienku stojí, že na trhu je k dispozícii len málo membránových čerpadiel - vyrábajú sa v Európskej únii (poľský výrobok, vyrábaný výlučne v továrni AQUAEL v Suwałki). To zaručuje plnú dostupnosť príslušenstva (membrány, piestové zostavy).


OXYBOOST PLUS je účinný a využíva minimálne množstvo energie (2,2 - 2,5 W). Sú ideálne pre nepretržitú prevádzku ako prevzdušňovacie zariadenia (odporúčame ich kombinovať s extrémne dekoratívnymi osvetlenými prevzdušňovacími terminálmi AQUAEL AIR LIGHTS), na ovládanie tradičných špongiových filtrov a filtrov pod štrkom. Môžu byť použité aj v námorných nádržiach na napájanie jednoduchých zberačov rúr.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výkon (W):
2.2
Záručná lehota:
2 roky
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
100
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.