40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Pompa circulator 500 (n)

Výrobca: AQUAEL
1899
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Nové čerpadlo obsahuje štyri modely: CIRCULATOR500, 1000, 1500 a 2000 s maximálnou kapacitou 500, 1000, 1500 a 2000 l / h. Vyznačuje sa množstvom inovatívnych technických riešení zo starých čerpadiel. V prvom rade sa vyznačujú vyššou účinnosťou vo vzťahu k ich moci. Je to dôsledok použitia moderných, energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitných tesnení pod komorou rotora, čím sa znižujú straty účinnosti na minimum.

Toto posledné riešenie tiež umožňuje, aby čerpadlo fungovalo mimo vody (je úplne utesnené) a ovplyvňuje vysokú výšku zdvihu, čo umožňuje použitie nových obehových čerpadiel aj ako cirkulačné čerpadlá. To však nie je všetko. KONTROLA A AERÁCIA VÝKONU Vysoká účinnosť čerpadiel z nich robí dokonale prevzdušňujú vodu - dokonca aj v nedostupnej hĺbke pre iné čerpadlá. Všetky modely, ktoré majú na pamäti pohodlie používateľov, boli vybavené systémom riadenia výkonu pomocou ergonomického gombíka umiestneného na výtlačnej dýze čerpadla. Vďaka tomu môžete ľahko nastaviť silu prúdu vody podľa potrieb každej nádrže. JEDNODUCHÉ POUŽITIE Dobre premyslený dizajn nových čerpadiel znamená, že ich prevádzka a údržba je veľmi náročná na prácu a veľmi jednoduchá. Vďaka keramickej osi rotora sa vyznačujú extrémne tichou a dlhotrvajúcou prácou zabezpečujúcou úplné pohodlie pri používaní. Široká škála doplnkového príslušenstva výrazne rozširuje rozsah použitia nových čerpadiel, vďaka čomu ich môže akvarista prispôsobiť meniacim sa požiadavkám - vybudovať efektívne mechanické, biologické, chemické, UV-C filtre atď.,

  • Nezvyčajne vysokú účinnosť
  • extrémne účinné prevzdušňovanie vody
  • tiché a energeticky efektívne
  • hladké a pohodlné nastavenie výkonu
  • vynikajúce aj pre veľké nádrže
  • široký sortiment doplnkového príslušenstva
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výkon (W):
4.4
Druh:
Pumpičky
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
500

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.