40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Substrát Advanced Soil Plant 8L

Výrobca: AQUAEL
42525
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Akvarijný substrát pre rastliny H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS je profesionálny substrát pre rastlinné nádrže, vrátane populárnych prírodných akvária. Má formu čiernych granúl s priemerom 1 až 4 mm vyrobených výlučne z prírodných, organických zložiek.

Čo odlišuje tento výrobok?

- Korekcia parametrov vody - substrát aktívne ovplyvňuje parametre vody v akváriu a prispôsobuje ich potrebám vodných rastlín. Umožňuje jednoduchú údržbu karbonátovej tvrdosti až 3odes a pH 5,5-6,5.

- Živiny - substrát obsahuje veľmi veľké množstvá postupne uvoľňovaných živín, ktoré zabezpečujú dokonalý rast aj pre náročné druhy vodných rastlín, ktoré čerpajú minerálne zlúčeniny zo substrátu.

- Biologická filtrácia - pórovitá štruktúra substrátu z nich robí vynikajúci biotop pre blahodarné filtračné baktérie, ktoré eliminujú dusíkaté zlúčeniny z vody a zlepšujú jej kvalitu.

- Dekoratívne vetracie otvory - tmavá farba podkladu umožňuje dekoratívny vzhľad nádrže - na pozadí zeme sú svieže zelené alebo intenzívne červené listy a výhonky rastlín dokonale viditeľné a vytvárajú impozantný dojem.

8 l je dostatočná kapacita na usporiadanie nádrže so spodnou plochou 60x30 cm

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Objem (l):
8
Výrobca:
AQUAEL

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.