40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Substrát Advanced Soil Plant 8L

Výrobca: AQUAEL
42525
37.12

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 9 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Akvarijný substrát pre rastliny H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS je profesionálny substrát pre rastlinné nádrže, vrátane populárnych prírodných akvária. Má formu čiernych granúl s priemerom 1 až 4 mm vyrobených výlučne z prírodných, organických zložiek.

Čo odlišuje tento výrobok?

- Korekcia parametrov vody - substrát aktívne ovplyvňuje parametre vody v akváriu a prispôsobuje ich potrebám vodných rastlín. Umožňuje jednoduchú údržbu karbonátovej tvrdosti až 3odes a pH 5,5-6,5.

- Živiny - substrát obsahuje veľmi veľké množstvá postupne uvoľňovaných živín, ktoré zabezpečujú dokonalý rast aj pre náročné druhy vodných rastlín, ktoré čerpajú minerálne zlúčeniny zo substrátu.

- Biologická filtrácia - pórovitá štruktúra substrátu z nich robí vynikajúci biotop pre blahodarné filtračné baktérie, ktoré eliminujú dusíkaté zlúčeniny z vody a zlepšujú jej kvalitu.

- Dekoratívne vetracie otvory - tmavá farba podkladu umožňuje dekoratívny vzhľad nádrže - na pozadí zeme sú svieže zelené alebo intenzívne červené listy a výhonky rastlín dokonale viditeľné a vytvárajú impozantný dojem.

8 l je dostatočná kapacita na usporiadanie nádrže so spodnou plochou 60x30 cm

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Objem (l):
8
Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.