40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL NITROMAX 1L

Výrobca: AQUAEL
1771
14.00

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

NitroMAX Pro je  určený na chemickú filtráciu vody v sladkovodných akváriách, paludáriách a bazénoch terária. Má formu elastínových vriec naplnených špeciálne vybranou ionomeničovou živicou stabilizovanou keramickým plnidlom. Používa sa na chemickú absorpciu dusíkatých zlúčenín rozpustených vo vode, ktorá je jednou z hlavných príčin zhoršenia zdravotného stavu rýb a vývoja nepríjemných rias v akváriu. Jedinečná ionomeničová živica používaná pri výrobe NitroMAX Pro má vynikajúce absorpčné vlastnosti. Vďaka tomu absorbuje toxické zlúčeniny dusíka rozpustené v ňom. Zachytáva dusitanové a dusičnanové ióny z vody. Chráni ryby pred škodlivými dusíkatými látkami a umožňuje obmedziť veľkosť a frekvenciu zmien vody. Výnimočne účinne zabraňuje rastu rias. NitroMAX Pro funguje perfektne ako filtračné lôžko v kanistrových filtroch, prepadových filtroch, vtokoch a vnútorných filtroch s voľnými komorami médií.

Odporúča sa najmä pre nádrže s veľkými rybami a veľkým počtom rýb, v ktorých sú problémy s nadmerným množstvom dusíkatých zlúčenín vo vode. Použitie NitroMAX Pro vám umožňuje obmedziť veľkosť a frekvenciu výmeny vody a udržiavať správne a bezpečné pre parametre vody v nádrži.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Druh:
Náplne do filtrov
Výrobca:
AQUAEL

Určenie

Určenie:
Filter

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.