40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Magnetický čistič plávací 2w1, 3-8 mm M

Výrobca: AQUAEL
46384
14.29

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

MAGNET CLEANER 2 IN 1 - univerzálne dvojúčelové magnetické čističe určené na rýchle a pohodlné odstraňovanie rias zo stien v sladkovodných a morských akváriách zo skla alebo akrylu.

Majú dvojitý čistiaci systém vo forme klasickej škrabky a mäkkej kefy, ktorá nepoškriabe vyčistený povrch. Súprava obsahuje dva typy stieračov, ktoré je možné v prípade potreby zameniť s čističom: oceľ, určená na čistenie sklenených nádob a vyrobená z plastu, určená na jemnejšie a náchylnejšie na mechanické poškodenie (škrabance) akvária z polymetylmetakrylátu, nazývané hovorovo akryl. Takéto riešenie robí z MAGNET CLEANER 2 IN 1 prácu aj v tých najťažších podmienkach - dokonale odstraňuje zo skla všetky druhy rias, vrátane tvrdých a odolných voči čisteniu vápencových rias, ktoré rastú v morských nádržiach. Veľká ergonomická rukoväť uľahčuje ich čistenie aj pri veľkých sklenených povrchoch. Plávajúca vnútorná časť umožňuje priame pokračovanie prevádzky aj v prípade náhodného odpojenia čistiacich prvkov.

Veľkosť M - hrúbka skla 3-8 mm

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.